بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في دي جويا 4

2 عقارات أخرى
  • 9

    فيلا

    ١١٬٦٢٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بسعر لقطه فى Dejoya 4 بالعاصمة بااقساط15سنة

    Roots Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٨ متر مربع

    ٤٥٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٢٬١٦٥٬٥٠٠ جنيه

    بأقساط علي 15 سنة فيلا في دي جويا 4 - تاج مصر

    Adviser Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ٤٦٬٢٥٦ جنيه/متر مربع