بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في هايد بارك سنترال

10 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استاندلون استلام فوري فيو لاندسكيب هايدبارك

    4C Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٥١٠ متر مربع

    ٧٤٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استاندلون استلام فوري فيو لاندسكيب هايدبارك

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ٥١٠ متر مربع

    ٧٤٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا ع اكبر فيو باركHYDEPARK بالقرب من الAUC

    Closer logo image

3

    3

    ٤٣٠ متر مربع

    ١٣٩٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون متاحه للبيع -هايد بارك بتصميم مميز

    Ninety Two logo image

3

    5

    ٣٧٢ متر مربع

    ١٢٣٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بسعر مميز و اقساط تصل إلى ١٤ سنه

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • هايد بارك سنترال

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٦٬٥٦٢٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,هايد بارك سنترال

    3 غرفة

  • 6

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون فيلا للبيع موقع مميز 10سنين اقساط حسن علام .

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ١٠٥٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا تاون هاوس جاردن كمبوند هايد بارك متشطب

    Property Hills  One logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٣٠٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند ألون متاحه للبيع داخل هايد بارك - بموقع مميز

    Ninety Two logo image

3

    3

    ٣٧٠ متر مربع

    ٨٢٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٣٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لفيلا 204 م بأفضل فيو بهايد بارك

    Property Hills Star logo image

3

    4

    ٢٠٤ متر مربع

    ٦٦٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 850,000 فيلا(180م+حديقة+حمام سباحة)بمشروعVEA

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٬٧٢٢ جنيه/متر مربع