عقارات 3 غرفة نوم للبيع في مدينتي, صفحة 25

1,707 عقارات أخرى
  • 20

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز فيلا توين هاوس E3 استلام فوري وايدجاردن تقسيط

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٣٦٦ متر مربع

    ٦٥٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من النوادر افخم واميز فيلا j مودرن وايدجاردن 448م

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٠٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من نوادر السوق فبلا حجز 2022 بأقل أوفر وتسليم قريب

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    4

    ٢١١ متر مربع

    ٥١٬١٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي E3 أستلام فورى وايد جاردن

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ٩٠٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م للبيع كاش في مدينتي B10 – فيو وايد جاردن

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا J مودرن للبيع في مدينتي VG5 – تشطيب فندقي

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٩ متر مربع

    ٨٢٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م في B10 – وايد جاردن وسعر أقل من السوق

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا نموذج k بمساحة ارض ضخمة 1050م بمدينتي

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    4

    ٣١٢ متر مربع

    ١٤٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 150م بجاردن 60م للبيع بمدينتي B10 جاردن فيو

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كاش في ارقي مراحل مدينتيB3 بفيو النادي مباشر

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كاش في اميز مواقع مدينتي B10 بحديقه مجهزه

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140متر نموذج 200 للبيع في B1 أرقى مراحل مدينتي

    Darak Madinaty logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك 211م بأرقي مراحل مدينتي امام النادي B2

    متصدر

    Darak Madinaty logo image

    B2, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٤٠٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاللبيع مدينتى بثمن شقه استثمار وسكن خالصه لقطه

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٧٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه استثماريه وسكنيه مميزه جدا 116م عقد قديم بb12

    Darak Madinaty logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٢٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مساحة 175 م للبيع في أميز لوكيشن في B 1 مدينتي

    Darak Madinaty logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Privado – Madinaty فرصة استثنائية بمقدم 10% فقط

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    5

    ١٨٨ متر مربع

    ٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بريفادو 131م بجاردن امام الخدمات فوري

    Wall Street Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦٤٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140م للبيع في مدينتيB14 فيو جاردن حجز قديم

    Wall Street Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في اميز مواقع مدينتي B10 بڤيو wide garden مف

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٢٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 143م مميزه جدا في مدينتي B6 فيو جاردن

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    1

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٤٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينتي B14 مساحه 107م حجز قديم م141

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٤٣٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مقدم وأقساط في مدينتي B14 فيو جاردن واسع

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٢٨٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة B10 بارك فيو تشطيب فاخر استلام فوري

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع نموذج I خطوات من الخدمات .

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٦٤٬٩٣٥ جنيه/متر مربع