عقارات 3 غرفة نوم للبيع في مدينة نصر, صفحة 32

1,689 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل في دجلة لاند مارك في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٤٣ متر مربع

    ١٩٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل في دجلة تاورز في مدينه نصر 3 غرف

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل في دجلة تاورز في مدينه نصر 3 غرف

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٢٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 96م سوبر لوكس مساكن الشروق مدية نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع مساكن الشروق, النادي الأهلي, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل في دجلة تاورز في مدينه نصر 3 غرف

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م سوبر لوكس فى احمد فخرى مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع احمد فخري, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170 م بمدينة الواحة مدينة نصر

    sherwoods property logo image

    كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في متفرع من مكرم عبيد امام السراج مول

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عطيه الصوالحي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لمحبي الهدوء فرصه رائعه امتلك شقه في المنطقه العاش

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد الزمر, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه مباني حديثه اطاله مفتوحة بالكامل

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد الزمر, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٧٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى ش بشار بن برد ارضي بجنينه مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع بشار بن برد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى موقع متميز بالمنطقة السادسة بمدينة نص

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع ابن النفيس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة على مربع حديقةمباني حديثة – دور مميز

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الدكتور عبد الله العربي, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "سوبر لوكس" بمساحة 250م للبيع شارع حسنين هيكل

    Better Estate Investment logo image

    شارع محمد حسنين هيكل, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مفتوح رائع مطل كامل علي شينزو ابي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد الزمر, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه وبسعر لن يتكرر امتلك شقه أول سكن مساحة ممتازه

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الفضل بن الربيع, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح شقه سوبر لوكس للبيع من عبد العربي \\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع عباس زعزوع, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مخفض لسرعه البيع شقه التراسوبر لوكس \\\\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع الفضل بن الربيع, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٨٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 122م فى لاندمارك فى البرج الدائرى باقل سعر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة حقيقية | شقة 240م تشطيب Ultra Super Lux

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الدكتور حسن الشريف, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 250 م هاى سوبر لوكس خطوات من السراج مول

    Envigo Real Estate logo image

    شارع ابراهيم الرفاعي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع اول سكن مسجله شهر عقاري بين عباس ومكرم

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الفريق محمد ابراهيم, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "سوبر لوكس للبيع بقلب مدينة نصر شارع أحمد حسني

    Better Estate Investment logo image

    شارع احمد حسني, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 156م استلام فورى بجراج فى دجله تاورز

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 3غرف وجهه استلام 1-2027 فى دجله لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ١٦٬٩١٧ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة نصر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة نصر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…