عقارات 3 غرفة نوم للبيع في مدينة نصر

1,737 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع – تشطيب سوبر لوكس داخل عباس العقاد

    Better Estate Investment logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند الفردوس شقه سوبر لوكس للبيع \\\\\\\\\\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع الطاقة - محمد مصطفي السيد, النادي الأهلي, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الواحة – مدينة نصر | سعر مميز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    طريق النصر, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المنطقه السادسه شقه الترا سوبر لوكس للبيع \\\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع علي الجندي, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 210م سوبر لوكس فى حسن مأمون مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع حسن مامون, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ٢١٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • تاورز

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٨٥١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    القاهرة,مدينة نصر

    2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م شارع قورش بافضل مناطق مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع فريق اول علي عامر, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في حسن المامون ارقى شوارع مدينه نص

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع حسن مامون, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ١٩٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    دوبلكس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 350م هاى سوبر لوكس متفرع من عباس العقاد

    Envigo Real Estate logo image

    شارع احمد قاسم جوده, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170م سوبر لوكس متفرع من عباس العقاد

    Envigo Real Estate logo image

    شارع محمد توفيق دياب, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في منطقة راقية بمدينة نصر سعر مميز

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع ابو داوود الظاهري, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • لاند مارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١١٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    القاهرة,مدينة نصر,كمبوندات مدينة نصر,لاندمارك

    1 - 3 غرفة

  • 14

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه شقه للبيع بمدينه نصر الحي السابع بجور مدرسه ا

    Ebied Home logo image

    شارع الغواص عبد العزيز شحاتة, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 135م 3غرف في دجله لاند مارك بسعر مميز

    INVEST PRO logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع بالعفش في المنطقه الاولى مدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه 133م فى دجله لاندمارك فيو الجامعه الصينيه

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 122م بالجراج على حمام السباحه استلام فورى

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ١٩٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • تا-ميري ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٩٦٥٬٠١٩ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة نصر

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 156م وجهه متشطبه بالجراج فى دجله تاورز

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٥٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 133م فيو جامعه الصينيه في دجلة لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | مدينة نصر – الحي السابع

    Property Network logo image

    شارع الطيران, رابعة العدوية, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 230م هاى سوبر لوكس فى احمد فخرى م6

    Envigo Real Estate logo image

    شارع احمد فخري, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120 متشطبة 3 غرف دور ثانى استلام فورى للبيع

    Scout Real Estate logo image

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • كايرو تاون

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Arba Developments
    القاهرة,مدينة نصر,كمبوندات مدينة نصر,كومباوند كايرو تاون

    2 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م سوبر لوكس فى حى الواحه مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م هاى سوبر لوكس احمد فخرى م6 مدينة نص

    Envigo Real Estate logo image

    شارع احمد فخري, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 198م سوبر لوكس فى اللواء محمود مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع اللواء محمود, المنطقة العاشرة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٩٨ متر مربع

    ٢٦٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150مسوبر لوكس جمال حمدان من مصطفى النحاس

    Envigo Real Estate logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م سوبر لوكس جمال حمدان مصطفى النحاس

    Envigo Real Estate logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • ترو كمبوند

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٤٧٩٬١٦١ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    El Mansour Developments
    القاهرة,مدينة نصر,كمبوندات مدينة نصر,ترو

    2 - 3 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة نصر
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة نصر

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…