عقارات 3 غرفة نوم للبيع في حى جنوب الاكايمية

107 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بروف جنوب الأكاديمية B فيو جاردن التجمع الاول

    Smart Location Group logo image

    المنطقة ب, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جنوب الاكاديمية حرف W اول سكن

    شركة البحيري جروب logo image

3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 275 م فيو جاردن بجنوب الاكاديميه

    حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع متشطب استلام فوري في جنوب الاكاديمية

    New Avenue Real Estate logo image

    المنطقة د, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في اميز مناطق التجمع الاول

    Smart Location Group logo image

    شارع دكتور ياسين عبد الغفار, المنطقة ج, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة بسعر نادر في جنوب الاكاديميه فيو جاردن

    Smart Location Group logo image

3

    1

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس مميز في جنوب الأكاديمية ج – القاهرة ا

    sms for RealEstate logo image

    محور العروبة, المنطقة أ, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٧٧ متر مربع

    ٣٩٬٧١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جنوب الاكاديمية أ امام اجمل حديقة

    شركة البحيري جروب logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جنوب الاكاديمية ب ارقى مكان

    شركة البحيري جروب logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس للبيع في جنوب الاكاديمية ه استلام فوري

    شركة البحيري جروب logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الاول جنوب الاكاديمية

    شركة البحيري جروب logo image

    المنطقة ج, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حصة في الارض مع مكان للجراج شامل الخشب والمطبخ

    Selective logo image

    شارع عمرو بن العاص, المنطقة ه, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الاول جنوب الاكاديمية

    شركة البحيري جروب logo image

3

    2

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 275 م فيو جاردن بجنوب الاكاديميه

    حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاخر بمدخل خاص في فيلات جنوب الأكاديمية (د)

    sms for RealEstate logo image

3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م - فيو جاردن - تشطيب كامل

    Brick Real Estate logo image

    حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع استثنائي إطلالة مفتوحة على ميدان ومساحات خضرا

    Susqual Management logo image

    شارع محمد حسين محمود, المنطقة ه, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بثلاث غرف في موقع مميز، تشطيب كامل، 3 دقائق منCFC

    Makanak Investments logo image

    المنطقة ه, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع "لقطة" في جنوب الأكاديمية

    D COMUNITA RE logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أرضي متشطبة 200م للبيع جنوب الاكاديمية التجمع

    Trends Real Estate Egypt logo image

    المنطقة ز, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    200 متر تشطيب فاخر مع إطلالة على حديقة بسعر مثالي

    Makanak Investments logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جنوب الأكاديمية موقع مميز جدا

    Eastmark logo image

    طريق خدمه, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات لمحور طه حسين وأكاديمية الشرطة بالتجمع الأول

    AMG. logo image

3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210 م في جنوب الاكاديمية فيو جاردن

    متصدر

    The Map Investments logo image

    شارع الشيماء, المنطقة و, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جنوب الاكاديمية 180 م بمدخل خاص

    The Map Investments logo image

3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع