عقارات 3 غرفة نوم للبيع في الرحاب, صفحة 17

493 عقارات أخرى
  • 22

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131م للبيع بالفرش في الرحاب2

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦١٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصةمميزة شقه تمليك 105م للبيع في الرحاب بسعر مميز

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة ١٤٥م بحديقه خاصة ١٠٤م بالرحاب لقطه

    Makka Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده ٩٩ متر بمقدم ٨٥٠ الف

    Pharos Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٨٥٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة _الرحاب المرحلة الخامسة

    Strive Reality logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 162متر, 3 غرف في الرحاب بافضل سعر

    Strive Reality logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٦١٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 127 متر 3 غرف في المرحلة الرابعة الرحاب

    A to Z logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٩٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع بالرحاب علي اكبروايد جاردن

    Makka Real Estate logo image

    شارع ابن الهيثم, الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة210م بالمرحلة السابعة فيو جاردن غيرمجروحه

    Next Home For Realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تحفه للبيع برحاب 2 موقع مميز 162م وايد جاردن

    Makka Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٦٤م للبيع بالرحاب تشطيبات الفيو جاردن

    Makka Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضية للبيع بالمطبخ في الرحاب مجموعة 1

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع طه حسين, الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٥١٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالرحاب المرحلة السابعة 211م دوراول فيوجاردن

    Next Home For Realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٥٦٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضيه للبيع في مجموعه 98 بالرحاب قرب الخدمات

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع علي بن ابي طالب, الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فوري شقه بحديقه لقطه متشطبه بالكامل-الرحاب

    IRTKAZ logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٢٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتاهوس استلام فوري بجوار الرحاب في كريك تاون

    Falcon for Real Estate logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 162م للبيع فى الرحاب بالمرحلة الثامنة

    I-Zone logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 108متر تمليك في الرحاب خطوات من الفود كورت

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 392م تشطيب Ultra Lux استلام شهور Best Seller

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٩٢ متر مربع

    ٢٠٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أرضي متشطبة للبيــع بسعر مميز في الرحاب

    Trends Real Estate Egypt logo image

    شارع عمر بن الخطاب, الرحاب المرحلة الرابعة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٦٦٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 157م بحديقة للبيع في الرحاب - سعر تجاري

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٧١٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف تشطيب فندقي للبيع بموقع متميز فى الرحاب

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بـ مليون و100=دقيقةم الرحاب عاين شقة 3غرف متشطبة

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة ٢٠٠م بالرحاب تشطيبات موجود اسانسير

    Makka Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ِافضل شقة 127 م للبيع فى الرحاب سوبر لوكس

    I-Zone logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٦٬٦٩٢ جنيه/متر مربع