عقارات 3 غرفة نوم للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 49

14,090 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٦٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل موقع علي بحيرة ٣ غرف باقل مقدم و اقساط 2031

    Edge Real Estates logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي القاهرة الجديدة قسط 12سنه

    Oaks Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 160 متر للبيع فيو لاندسكيب في سكاي كوندوز

    East New Cairo logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في باتيو أورو التجمع | موقع "بريم"

    Aqarpedia For Resale logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بأفضل سعر في السوق

    Edge Real Estates logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو دايركت علي الحديقة شقة 200 متر وجاردن 100 متر

    MD Signature logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٨٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم لفيلا - مباشره علي حديقه كبيره - فيو رائع

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٢٥٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع برايم لوكيشن

    Homy Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165م عاللاجون مباشرة ريسيل/تقسيط ماونتن فيو

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر تحفة تاون هاوس في موقع متميز إستلام فوري

    Edge Real Estates logo image

3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٨٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس علوى تشطيب كامل فى مكان مميز في الشويفات

    New Avenue Real Estate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن للبيع فيو دايركت علي الاجون

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص سعر شقة تشطيب كامل موقع مميز ٣ غرف نوم

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة استلام فوري في جايد

    New Avenue Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز – جاهزة للاستلام مع أمن على مدار الساعة

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    5

    ٢٩٦ متر مربع

    ٧٢٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطه شقة ٣ غرف تشطيب كامل موقع مميز احسن سعر

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٧٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فيو Pool للبيع ريسيل بسعر لقطه- ماونتن فيو

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٣٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في 162متر 3غرف متشطبه في تاج سيتي

    ERE logo image

3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٨٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3 غرف برايم لوكيشن استلام فوري

    متصدر

    ERE logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٥٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    جاردن دوبلكس 278 متر و60 متر جاردن لوكيشن مميز جدا

    MD Signature logo image

3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٥٥٬٨٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم شقة ٣ غرف مساحة ٢٢٣ متر تشطيب كامل

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٧١٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نادرة في قلب المشروع - استلام فوري - فيليت

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٩١٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لتاون هاوس استلام خلال سنتين بتقسيط ل 8س

    Realm Properties logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز في سيتي جيت بسعر مميز

    Premier Property logo image

3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٨٨٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف في تاج سلطان متشطبه برايم لوكيشن

    ERE logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع