عقارات 3 غرفة نوم للبيع في البنفسج 11

24 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 200م في البنفسج فيلات لوكيشن مميز التجمع

    Next Level Properties logo image

    شارع سليمان الحلبي, البنفسج 11, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحري مباشرة على محور محمد نجيب أمام الچازي

    Selective logo image

3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بفيلا فاخرة دور اول فوق الارضي التجمع

    EG.Estate logo image

    البنفسج 11, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 460م - تشطيب كامل - فيو مييز

    Brick Real Estate logo image

    البنفسج 11, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٤٦٠ متر مربع

    ٢٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة رووف مميزة في البنفسج فيلات 11 التجمع ا

    Host Real Estate logo image

    البنفسج 11, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري 225 متر في البنفسج 11 فيلات

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    رووف لقطه للبيع 210 متر بالبنفسج ١١ خالص التصالح

    East House logo image

    البنفسج 11, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه داخل فيلا البنفسج 11 بسعر لقطه لسرعه البيع

    Held Real Estate logo image

    البنفسج 11, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه داخل فيلا أمام Waterway بسعر لقطه لدواعي سفر

    Held Real Estate logo image

    البنفسج 11, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز شقة للبيع في البنفسج 11

    Akar Town Real Estate logo image

    البنفسج 11, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس بحري صريح

    El-Nemr LTD logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع – البنفسج 11 فيلات – استلام فوري

    TREX logo image

    البنفسج 11, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع رووف في البنفسج باسنسير خاص فيو رائع لاندسكي

    Host Real Estate logo image

    البنفسج 11, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن فوراً تشطيب راقٍ وموقع ممتاز

    البنفسج 11, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في البنفسج 12 ڤيلات – التجمع الخامس

    sms for RealEstate logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في البنفسج خطوات من water way استلام فو

    El-Nemr LTD logo image

3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك للبيع في البنفسج 11فيلات بالتجمع

    Chances Real Estate logo image

    البنفسج 11, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٠٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالبنفسج 11 التجمع الأول قرب التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في البنفسج 11 فيلات ارضي بحديقة

    The Key Real Estate logo image

    البنفسج 11, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع نصف تشطيب في البنفسج 11 – بالتجمع الخامس

    Chances Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أرقى التجمع البنفسج 11 مميزة الان

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٠٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع فيلات البنفسج 11 استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ألترا سوبر لوكس للبيع – البنفسج 11

    Better Estate Investment logo image

    البنفسج 11, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن فوراً تشطيب راقٍ وموقع ممتاز

    البنفسج 11, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع