عقارات 3 غرفة نوم للبيع في حي المعادي, صفحة 9

1,423 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع – المعراج العلوي سوبر لوكس

    Chances Real Estate logo image

    شارع الارقم بن أبي الارقم, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فاخرة في كمبوند جراند سيتي دائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

    جراند سيتي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية سوبر لوكس بالمعادي الجديدة الشطر التاسع

    Chances Real Estate logo image

    شارع الشطر التاسع, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالمعادى الجديدة متشطبة بالكامل بالتكييفات

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع 262, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٢ متر مربع

    ٣٠٬٩٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بمساحه خارجيه للبيع بالمعراج العلوي

    Ring Road Real Estate logo image

    مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المعراج العلوي في المجاورة السادسة

    bnb logo image

    مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في تقسيم دجلة الجديد للبيع في زهراء المعادي

    bnb logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٢٩٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زهراء المعادي الشطر الثامن

    bnb logo image

    الشطر الثامن, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بمساحه خارجيه للبيع بالمعراج العلوي

    Ring Road Real Estate logo image

    مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس كامل التشطيب استلام فوري - في دجلة المعادي

    New Avenue Real Estate logo image

    ميدان دجله, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس للبيع فى أشجار دارنا الأكثر طلبا وتميزا

    Chances Real Estate logo image

    أشجار دارنا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المعادي بمقدم 50%و خصم خاص لسعر الكاش

    Lovera Development logo image

    حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في قلب المعادي, بمقدم 50%و خصم خاص لسعر الكاش

    Lovera Development logo image

    حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه بجوار مودرن اكاديمي وجهه فى كريستال بلازا

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٦٩٬٠٠٠ جنيه

    افضل نموذج 3 غرف في زهراء المعادي

    Envigo Real Estate logo image

    كمبوند كابيلا ريزيدنس, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٣٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 152م للبيع ف زهراء المعادي امام نادي وادي دجلة

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في افضل اماكن زهراء المعادي

    Envigo Real Estate logo image

    كمبوند كابيلا ريزيدنس, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند علي دائري المعادي والقاهرة الج

    Envigo Real Estate logo image

    كمبوند كابيلا ريزيدنس, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٣٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه للبيع في ثكنات المعادي 150م متشطبه

    Ring Road Real Estate logo image

    المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أحلامك في نيركو: إطلالة مفتوحة ورفاهية تامة

    متصدر

    AMAKEN Misr logo image

    شارع مساكن نيركو, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٣١٬٨٤٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م تشطيب سوبر لوكس العمارات القصيرة

    العامر للتسويق العقاري logo image

    الشطر السابع, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف متشطبه فيو جاردن دور تاسع استلام فورى

    Scale for Real estate investments logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٥٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوندالمعادي جاردنز بموقع مميز

    Chances Real Estate logo image

    معادي جاردنز, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشطرالثامن بزهراء المعادى بفيو مميز

    Chances Real Estate logo image

    الشطر الثامن, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند الحي الأيطالي بحري اول سكن

    Find House Group logo image

    كمبوند الحي الإيطالي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في حي المعادي
مؤشرات حول أداء المجتمع
حي المعادي

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…