عقارات 3 غرفة نوم للبيع في حي المعادي, صفحة 11

1,423 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع – سرايات المعادي

    ERA Real Estate Egypt logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه / للبيع / المعادي

    ERA Real Estate Egypt logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برووف الترا لوكس 4 غرف اوبن فيو زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا لوكس 3 غرف بيع اوبن فيو في زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع بالفرش امام كارفور زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع اول سكن سوبر لوكس في زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر السابع, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بالمعادي السرايات

    Home Realtors logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع متميز بالمعادي دجلة

    Home Realtors logo image

    شارع 212, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع دجلة المعادي,

    Brokerage Hub logo image

    ميدان دجله, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشه بالكامل للبيع - المعادي جراند سيتي

    The Homies logo image

    جراند سيتي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في نيركو الشطر الخامس فيو جاردن – دجلة

    Chances Real Estate logo image

    شارع مساكن نيركو, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقة مؤجرة موقع مميز 155 متر مفروشة

    Cairo Gate Real Estate logo image

    ميدان دجله, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى نيركو ارقى مناطق دجلة المعادي

    Chances Real Estate logo image

    شارع مساكن نيركو, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 165م اول سكن بمشروع دارنا زهراء المعادي

    Go Homes logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند_اشجار_دارنا شقه 180 للبيع كاش

    Go Homes logo image

    أشجار دارنا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند تبارك 3 نوم امامي سعر لقطة

    Chances Real Estate logo image

    تبارك, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٢٧٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر للبيع بمساحة 204م داخل كمبوند أشجار_د

    Go Homes logo image

    أشجار دارنا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٢٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك للبيع في شارع 199 بدجلة المعادي

    Chances Real Estate logo image

    شارع 199, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م للبيع بكمباوند بافاريا تاون تشطيب كامل

    Ring Road Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور ارضي بجنينه ومدخل خاص للبيع بدجله المعادي

    Fine Art House logo image

    شارع 210, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالمعادي بجوار ميدان الاتحاد

    Cairo Aqar Real Estate logo image

    المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٢٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس 220 متر كمبوند الصفوة دجلة المعادي

    Good Deals logo image

    طريق داخل كمبوند الصفوة, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٦٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ابراج طيبه علي فيو الشارع الرئيسي

    Chances Real Estate logo image

    الشطر الثالث, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٩٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 30

    أي فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن 180م دور ارضي بحديقة للبيع في دجلة معادي

    City One logo image

    شارع 210, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 180متر دور ارضي بحديقة 70م للبيع في دجلة

    City One logo image

    شارع 213, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في حي المعادي
مؤشرات حول أداء المجتمع
حي المعادي

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…