عقارات 3 غرفة نوم للبيع في المقطم, صفحة 17

530 عقارات أخرى
  • 14

    منزل مزدوج

    ٣٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس– فى كمبوند أب تاون كايرو (Levana )

    ZF Property logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٤١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقة أستلام فوري في هضبة المعادي, بمقدم 50%

    Lovera Development logo image

    طريق المقطم القطاميه, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "سوبر لوكس" للبيع - الهضبة الوسطى (المقطم)

    Better Estate Investment logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "سوبر لوكس" للبيع بفيو مفتوح - كمبوند فلورنتا

    Better Estate Investment logo image

    فلورينتا, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة165م للبيع نصف تشطيب الهضبة الوسطى ارض المباحث

    طريق المقطم القطاميه, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    the PEAK | فيلا رائعة بإطلالة بانورامة على القاهرة

    AMAKEN Misr logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٦٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو مميز علي الجولف بسعر مميز للبيع

    ERE logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ١٠٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقة أستلام فوري في هضبة المعادي, بمقدم 50%

    Lovera Development logo image

    طريق المقطم القطاميه, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقة أستلام فوري في هضبة المعادي, بمقدم 50%

    Lovera Development logo image

    طريق المقطم القطاميه, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أب تاون كايرو – إعمار

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3نوم بفيو مفتوح علي الجنينه والمينه بأقل سعر

    ERE logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٩٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقة أستلام فوري في هضبة المعادي, بمقدم 50%

    Lovera Development logo image

    طريق المقطم القطاميه, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبلكس للبيع في كمبوند لاجور – الهضبة الوسطى

    sms for RealEstate logo image

    طريق مدارس الهضبة الوسطي, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٦٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بفيو علي الجولف باقل مقدم وأقساط الي 6س

    ERE logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٩ متر مربع

    ٢٤٧٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١١٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس باقل مقدم وفيو علي النفوره علي 10 سنين

    ERE logo image

    ذا نوفليست, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٨٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    دوبلكس

    ١١٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس باقل مقدم وفيو علي عيون موسي علي 10 سنين

    ERE logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٨٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اقل سعر شقه في اب تاون فيو لاند سكيب

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٧٩٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٣٨٬٦٣٦٬٨٤١ جنيه

    تاون هاوس في ذا بيك بأقساط حتى 2030 متر مربع للبيع

    VERKKINS logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٩ متر مربع

    ١٢٥٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقة أستلام فوري في هضبة المعادي, بمقدم 50%

    Lovera Development logo image

    طريق المقطم القطاميه, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقة أستلام فوري في هضبة المعادي, بمقدم 50%

    Lovera Development logo image

    طريق المقطم القطاميه, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقة أستلام فوري في هضبة المعادي, بمقدم 50%

    Lovera Development logo image

    طريق المقطم القطاميه, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٩٬١٧٩٬٩٧٧ جنيه

    ريسيل شقه باحسن سعر في الماركت جولف فيو

    Egypt Best Properties logo image

    جولف سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٠٨٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٦٣٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بأميز لوكيشن في كورنيش المقطم بمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    ذا نوفليست, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٢٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقة أستلام فوري في هضبة المعادي, بمقدم 50%

    Lovera Development logo image

    طريق المقطم القطاميه, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م بالتقسيط بالحى الاول الهضبة الوسطى

    متصدر

    Adwar For Real Estate logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٩٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في المقطم
مؤشرات حول أداء المجتمع
المقطم

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…