عقارات 3 غرفة نوم للبيع في المقطم, صفحة 15

530 عقارات أخرى
  • 14

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توبن هاوس للبيع – ليفانا

    Aroma Real Estate logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٢٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع – ليفانا

    Aroma Real Estate logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لتوين هاوس بالماركت 320م، 4 غرف وليفينج

    4C Real Estate logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف للبيع بسعر لقطه فى ذا نوفليست المقطم

    Roots Real Estate logo image

    ذا نوفليست, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٠٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٦٬٣٢٨٬٥٩٦ جنيه

    تاون هاوس كورنر بأقل سعر في المرحله لسرعه البيع

    ERE logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢١٠٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الفرش كامل من ايمدج- تشطيب خشب ورخام فاخر

    رابح للتسويق العقاري logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٦ متر مربع

    ١٠١٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع تاون هاوس باميز ارقى موقع فيو مميز

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب راقي أميز موقع للبيع تاون هاوس لاند سكيب فيو

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٩ متر مربع

    ١٢٦٬١٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع موقع مميز في سيراس تشطيب سوبر لوكس 220 م

    VERKKINS logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل- جاهزة للسكن - مع حديقة

    رابح للتسويق العقاري logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ١٤٢٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحديقه خاصه فورتين جولف تشطيب سوبر لوكس

    VERKKINS logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180م سوبر لوكس للبيع متفرع من شارع (المقطم)

    Better Estate Investment logo image

    شارع 9, الهضبة العليا, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع مميزة 3 غرف في التو 260 متر مربع

    VERKKINS logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٠٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 225 متر مربع موقع مميز في فورتين جولف

    VERKKINS logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٥٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلة على المسبح - موقع مميز - جاهزة للسكن

    رابح للتسويق العقاري logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ١٥٠٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقة أستلام فوري في هضبة المعادي, بمقدم 50%

    Lovera Development logo image

    طريق المقطم القطاميه, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع موقع متميز فيو مميز

    شارع مدرسة البارون, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس للبيع في الحي الثاني – الهضبة الوسطى

    Better Estate Investment logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3نوم بأكبر مساحه حديقه 420م بالوكيشن مميز

    ERE logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ١٣٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس بفيو مميز علي حديقه بمساحه 310 متر مباني

    ERE logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٣١٠ متر مربع

    ١٠١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170م بالتقسيط الحى الثالث بالهضبة المقطم

    Etqan real estate logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٨٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175م ارضى بحديقة بالتقسيط بالهضبة الوسطى

    متصدر

    Etqan real estate logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٨٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165متر بالتقسيط بجنوب س بالمقطم

    Etqan real estate logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقة أستلام فوري في هضبة المعادي, بمقدم 50%

    Lovera Development logo image

    طريق المقطم القطاميه, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرص سكنية واستثمارية متنوعة بالهضبة العليا المقطم

    Better Estate Investment logo image

    شارع 9, الهضبة العليا, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في المقطم
مؤشرات حول أداء المجتمع
المقطم

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…