عقارات 3 غرفة نوم للبيع في المقطم, صفحة 14

530 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حديقة 3 غرف | فورتين أب تاون

    Egypt Best Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ١٠١٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل جاردن ديل | فورتين أب تاون 3 غرف

    Egypt Best Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ١٠١٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي جولف مباشر | أب تاون 3 غرف

    Egypt Best Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٨٢٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 218م تشطيب سوبر لوكس بالتكيفات والمطبخ

    views investment logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ١١٠٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 186م متشطبة بالكامل+التكيفات في اب تاون

    views investment logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٩١٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    145م شقة للبيع بكمبوند الواحة سيتي امام هايد بارك

    Find Real Estate logo image

    الطريق الدائري, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب راقي للبيع توين هاوس باميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٣٧٠ متر مربع

    ٩٧٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تطل علي مساحات خضراء علي اقساط حتي 2027

    Master Mind Real Estate Services logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٩٤٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    18مليون مقدم للبيع بينتهاوس بروف فرش راقي

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٧٣٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع شقة 197متر استلام فوري و تشطيب راقي

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٨٩٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع 297متر تاون هاوس باميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٢٩٧ متر مربع

    ١٠٧٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الماركت للبيع فيلا بأميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع شقة 240متر تشطيب راقي بأميز موقع

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٩٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٨٦١٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس تشطيب راقي بأرقى موقع فيو مميز

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ١١٠٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع موقع مميز في فورتين جولف 240 متر مربع

    VERKKINS logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع في اورورا 240 متر في اب تاون كايرو

    VERKKINS logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٩٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع شقة 225متر تشطيب راقي باميز موقع

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٩٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم للبيع شقة225متر تشطيب راقي لاند سكيب فيو

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٩٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    منزل مزدوج

    ٣٨٬٨٢٥٬٠٥٧ جنيه

    توين هاوس بالوكيشن مميز علي لاند سكيب وليك

    ERE logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٢١٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع – أبتاون كايرو من إعمار

    Beltone logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع دوبليكس تشطيب راقي بوول فيو

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٣١٤ متر مربع

    ٧٣٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالهضبة الوسطى عماير شركة النصر

    TG West Realtor logo image

    شارع الجامعة الحديثة, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٢٣٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالتقسيط في جولف فيستاز تطل علي الجولف

    VERKKINS logo image

    جولف سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٣٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 185م سوبر لوكس للبيع-كمبوند البارون- المقطم

    شارع مدرسة البارون, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٤٢٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع مع اقساط حتى 2030 في اب تاون

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٩١٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في المقطم
مؤشرات حول أداء المجتمع
المقطم

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…