عقارات 3 غرفة نوم للبيع في المقطم, صفحة 12

530 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأميز و ارقى موقع للبيع توين هاوٍس تشطيب راقي

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٥٦٣٬٦١٥ جنيه

    شقة فاخرة بإطلالة جولف | أب تاون كايرو

    Egypt Best Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٩٨٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٦٨٢٬٩٠٠ جنيه

    صفقة جاردن جولف | أب تاون 3 غرف

    Egypt Best Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٨١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٦٨٢٬٩٠٠ جنيه

    جاردن جولف | أب تاون 3 غرف

    Egypt Best Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٨١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأميز و ارقى موقع للبيع توين هاوي تشطيب راقي

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز للبيع نصف تشطيب و علي اقساط

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٣٢١ متر مربع

    ١٤٦٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز للبيع نصف تشطيب علي اقساط حتي 2029

    Master Mind Real Estate Services logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ١٣٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على حمام السباحة مباشرة،بفيو مفتوح

    One Estates Real Estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٩٦٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٢٥٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه للبيع متشطبة بالكامل علي اقساط حتي 2029

    Master Mind Real Estate Services logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ١٤١٬٨٣٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م بالتقسيط بتقسيم المستقبل بالهضبة

    متصدر

    Adwar For Real Estate logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٨٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ثلاث غرف نوم في سييراس اب تاون

    One Estates Real Estate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع شقة فرش راقي بأميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ١٠١٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بينتهاوس تشطيب راقي بالتكييفات بأميز موقع

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٨ متر مربع

    ٩٠٬٦٠٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبليكس تشطيب راقي بجاردن بأميز موقع

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تطل علي مساحات خضراء اب تاون المقطم

    Master Mind Real Estate Services logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٩٧٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بالوكيشن مميز بأقل سعر في الماركت 3 غرف نوم

    ERE logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز للبيع في سييراس أب تاون

    One Estates Real Estate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٩٢٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو مفتوح للبيع في سييراس اب تاون

    One Estates Real Estate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٩١٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 22

    دوبلكس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ارضي مع حديقه مساحه كبيره متشطب في اب تاون

    New Avenue Real Estate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بموقع مميز للبيع في ليفانا

    One Estates Real Estate logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٤٧٢ متر مربع

    ١٣٢٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على الجولف مباشرة للبيع في تيرينسيا

    One Estates Real Estate logo image

    ترينسيا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ٢٨٥٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع متميز في منطقة فورتين أب تاون

    One Estates Real Estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع بكمبوند ماي فير بالمقطم

    Ring Road Real Estate logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٩٬٢٥٤٬٦٩٢ جنيه

    تاون هاوس ريسيل للبيع كورنر برايم لوكيشن ف اب تاون

    Gate real estate marketing logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٧٨٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في اب تاون شقة أرضي بجاردن دايركت علي الجولف

    Spade consultancy logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٧٠٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في المقطم
مؤشرات حول أداء المجتمع
المقطم

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…