شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 928

28,944 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقه موقع فوق الممتاز دايركت ڤيو علي النادي

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٠٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقه موقع فوق الممتاز دايركت ڤيو علي النادي

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقه موقع فوق الممتاز دايركت ڤيو علي النادي

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزة للسكن الان متشطبه بشيراتون بأقساط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٠٢٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو لاند سكيب للبيع-ليك فيو ريزيدنس2-أقل مقدم

    ERE Investments logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٨٬٥٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 133 متر فيو مميز علي الجامعه الصينيه

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقه موقع فوق الممتاز دايركت ڤيو علي النادي

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | للبيع 165 متشطبة ألترا سوبر لوكس كلوب بارك

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    200م شقة للبيع بكمبوند جراند سيزر بأميز لوكيشن

    Find Real Estate logo image

    جراند سيزر, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    200م شقة للبيع بالنرجس فيلات استلام فوري علي حديقة

    Find Real Estate logo image

    محور طلعت حرب, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقه موقع فوق الممتاز دايركت ڤيو علي النادي

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 120 متر مميزه بسعر لا يقارن في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    180م شقة للبيع ببيت الوطن الحي الخامس، بتسهيلات

    Find Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمدينتى شقه 141م بالتقسيط على 7سنوات b15 3ن

    Osoul Properties Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٨٥٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    3غرف لقطه للبيع بجوار الجامعه البريطانيه بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    ستاو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٧٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاني صف من محور بني زايد دور اول امامي 208 متر ...

    Al Ofok Investment logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٧٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 122م استلام فوري تشطيب كامل قدام السنترال

    Dastan Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٢٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم خلال سنه شقه ارضي بجاردن في شيراتونقسط8سنين

    Roots Real Estate logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 152م صف أول أبراج بتنازل مباشر بأقل مقدم

    Dastan Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٥٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 143 متر قسط علي 15 سنة او خصم 40% للكاش

    Dastan Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٨٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٥٨٬٢٠٠ جنيه

    استلام فوري بسعر مميز180م لوكيشن مميز داخل الكمبون

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٦٤٬٠٠٠ جنيه

    بأقساط حتي12سنه امتلك شقة 3غرف بالعاصمة الادارية

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    160م شقة للبيع بغرب اربيلا متشطبة تشطيب سوبر لوكس

    Find Real Estate logo image

    غرب ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نوع الوحدة:شقه للبيع في دار مصر الاندلس 70 عماره

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٦٢٥٬٦٧٥ جنيه

    شقة فيليت (في ريزيدنس سوديك) - ارضي بجاردن

    Feeds logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٧٦٬٩٧٣ جنيه/متر مربع