شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 908

29,130 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دلوقتي احجز شقتك في كريستال بلازا اقل من سعر الشرك

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في مدينتي بإطلالة جاردن

    New Home Investment logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٨٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطةللبيع أرضي بجاردن فيومميزعلي قطامية ديونز

    Aqar Share logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٦٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى موقع متميز بالمنطقة السادسة بمدينة نص

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع ابن النفيس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيزمنت فاضي للبيع في المجاوره 11/12 بجوار الميراج

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع 12, المجاورة الاولي, الحي التاسع, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٠٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده متشطبه في ال r3 امام البرج الايقوني

    Dastan Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٧٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه مباني حديثه اطاله مفتوحة بالكامل

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد الزمر, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٧٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف شقة ريسيل اقل من ماركت في سوديك فيليت

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٦٨٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٨٨٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 888k=شقة بجاردن استلام الآن بتشطيب سوبرلوكس

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٦٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٠١٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة 148م متشطبه بمقدم5%بلتقسيط بفيو مميز جدا

    Bright logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٥٢٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دلوقت تقدر تمتلك شقه بمدينتي 183م وايد جاردن بb2

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥٣٬٠٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه الشروق حي النادي

    Dastan Real Estate logo image

    حي النادي, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 145م ريسيل وجهه في كريستال بلازا باقل سعر

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥١٢٬٥٠٠ جنيه

    شقه دابل فيو في كمبوند قريب من اب تاون ع الكورنيش

    ERE logo image

    المقطم وسط البلد, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٤١٬١٣٨ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في النرجس الجديدة - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر متر و اقوي لوكيشن شقتك في النرجس الجديدة

    Al-Bahrawy Developments logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب الترا لوكس بالمطبخ والتكييفات

    Fam Egypt logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "سوبر لوكس للبيع بموقع حيوي عمارات مصر للتعمير

    Better Estate Investment logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز شقة في فيليت سوديك 188م اقل من ماركت

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٤٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    133 م -تقسيم داخلي ممتاز -غير مجروحة كاملة الخدمات

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الثالثة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٥٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بجاردن 3 غرف ريسيل موقع مميز جدا

    Allocate Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل لوكيشن شقة في سوديك ايستاون211م 3 غرف اقل سعر

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٧٣٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أب تاون كايرو _ سيراس

    Host Real Estate logo image

    طريق اب تاون كايرو, الاباجية, حي الخليفة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٩٣٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع بزهراء المعادي امام نادي وادي دجلة

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى ش بشار بن برد ارضي بجنينه مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع بشار بن برد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقة بجاردن 199م فيليت سوديك موقع مميز جدا

    Allocate Real Estate logo image

3

    4

    ١٩٩ متر مربع

    ٩٢٬٩٦٤ جنيه/متر مربع