شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 880

29,130 عقارات أخرى
  • 4

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 230م تشطيب راقي في المعراج العلوي

    Good Deals logo image

    مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٣٨١٬٤٧٣ جنيه

    ارضي بحديقه 3نوم فيو لاند سكيب بأقل مقدم واطول قسط

    ERE logo image

    ذا نوفليست, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٧٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٦٠١٬٧٠٠ جنيه

    لقطة ريسيل في اليفا ماونتن فيو المستقبل – شقة 140م

    La Costa For Real Estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٧٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 204 متر تطل على البحيره استلام فوري

    Amlak akareya logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٨٥٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 115م مدينتى للبيع بسعر مميز واقل من سعر الشركة

    HA Group Rehab logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف سوبر لوكس - استلام فوري - التجمع الخامس

    Coldwell Banker Wealth logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب 185 متر كمبوند جاردن هايتس القاهرة ا

    Good Deals logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في ماونتن فيو آي سيتي – التجمع اللاجون

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن استلام فورى مقدم 2 مليون أو 10مليون كاش

    جاليريا ريسيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٢٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة مميزة في سراي – شقة 173م فيو مفتوح بسعر مميز

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٠٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه 3 غرف بجاردن و المطبخ للبيع فى مدينتي

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٥٧٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة 195م المالك الأول الحي التاسع مدينة نصر

    Good Deals logo image

    المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٥٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز متشطبه بفيو على الجاردن

    Impact Investments logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٣٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف مع ڨيو مجرى السيل – كاش فوراً

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B2, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٥٢٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Palm Hills New Cairo | تشطيب كامل

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٠٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٢٩٤٬٢٤٠ جنيه

    ريسيل | اقل سعر توتال في اليفا واقل مقدم 3br مميز

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو مدينة المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٢٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في 1.1 بسعر لقطه لسرعة البيع

    Rakar Investments logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه متشطبه في نيو جاردن سيتي العاصمه

    Impact Investments logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بحديقة للبيع فى مدينتى B8مجموعه 83

    Experts Real Estate Investment logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٥٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع ماونتن فيو آي سيتي التجمع الخامس

    RE/MAX 1st Choice logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقه في سراي 182م استلام فوري s2 فيو جاردن

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٤١٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر للبيع فى هايد بارك بفيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة دايركت علي الاجون في ماونتن فيو

    Rakar Investments logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٢٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في zed بموقع استراتيجي قريب من أهم المحاور

    Property Hills Star logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطة نصف تشطيب باقل سعر استلام فوري

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع