شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 828

29,130 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند أكاسا ١٤٠ م استلام فوري

    El-Nemr LTD logo image

    أكاسا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٤٠٬٥٠٠ جنيه

    لفترة محدودة شقة 169م مقدم25%سداد5سنوات -بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند جرين سكوير 168 متر

    Zein for real estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند جرين سكوير 168 متر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٣٧١٬٢٥٠ جنيه

    أستلم شقتك فوري 155م-3غرف بمقدم أقل1,5M- بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢١٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كمبوند ايست بارك مدينة الواحة مدينة ن

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    إيست بارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م نص تشطيب بيت الوطن الحى الخامس

    Envigo Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مدينتي 240م تشطيب فندقي B8بجوار الخدمات

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه استثنائيه بمدينتي 211م وايد جاردن للبيع بb3

    Darak Madinaty logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٦٠٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 158م مميزه 3 غرف فى وان قطاميه تكملت اقساط

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٣٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 133م بموقع استراتيجي امام الاستريب مول

    Darak Madinaty logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٤١٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 82م كمبوند بريفادو موقع مميز استلام فوري دور4

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ٨٢ متر مربع

    ٧٩٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مساكن شـيراتون 160م بالقرب من صن سيتي

    Real estate مكه logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 109م بحديقه خاصه 45م في B10 تشطيب فندقي

    Choice Real Estate Madinaty - الاختيار logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٦٥٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٥٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند لاميزون الاندلس القاهرة الجديد

    Grey Parrot Realty logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة للبيع في مصر الجديدة 220م دور ثالث بحصة بالأرض

    Real estate مكه logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٩٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ و التكييفات-أقل سعر في الماركت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند جرين سكوير 168 متر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في التجمع بجوار الجامعة الامريكية

    Property Hills Star logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شيراتون 225 متر واجهة بحري حصة بالأرض

    Real estate مكه logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٤٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه علي اكبر وايد جاردن 259متر بارقي مراحل مدينتي

    Darak Madinaty logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٩ متر مربع

    ٦٥٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه116متر تشطيب مودرن اول سكن موقع مميز جدا مدينتي

    Darak Madinaty logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٩٤٨٬١٣١ جنيه

    امتلك شقتك الفندقيه بأرقي مراحل مدينتي بريفادو

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    5

    ١٧٧ متر مربع

    ٧٨٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٨٨٬٧٥٠ جنيه

    أستلم شقتك فوري بمقدم أقل 1Mف بيت الوطن سداد3سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢١٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند جرين سكوير 168 متر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع