شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 826

29,130 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٥٬٢٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 203م - 3غرف, بيت الوطن بأقل مقدم 25%سداد4سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٣ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في أميّز مواقع مدينتيB10 بارقي ڤيو في مدينتي

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل للإيجار – دجلة، المعادي

    ERA Real Estate Egypt logo image

    ميدان دجله, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٦٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجاردن سيتي ٣غرف

    El Sherif logo image

    جاردن سيتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع فى الحى الاول التجمع الخامس

    I-Zone logo image

    الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة تشطيب راقي استلام فوري بأميز وارقي موقع

    Square real estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٣٨٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر تجاري نموذج 400 بارقي مراحل مدينتي

    East House logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٤٢٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ و التكيفات استلام فوري بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر للشقة بحديقة خاصة متشطبة بالكامل

    Assets Real Estate Investments logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع سكني موقع مميز شارع الثوره مصر الجديدة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الثوره, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٨ متر مربع

    ٣٩٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع سكني او اداري ميدان الجامع م الجديدة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع المنصوره, ميدان الجامع, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٦٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز 164متر في الباتيو اورو

    متصدر

    Properties-Today.com logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٨٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة 215م بفيو بحيرة للبيع | كمبوند ليك فيو

    Circle Realestate logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٨١٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 121م(جاهزه للسكن الفورى)بمقدم 550 الف متشطبه

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فندقيه مدينتي B8 اطلاله حديقه

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بيع مميزه في كمبوند جاردينيا مدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة من 3 غرف نوم في موقع مميز في ليك فيو ريزيدنس

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٠٩٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك بموقع متميز تطل مباشرة ع لاجوون

    Assets Real Estate Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٨٨٬٠٠٠ جنيه

    أتملك وحدة بجاردن 192م-3غ بمقدم أقل 1,5Mسداد5سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 210م متشطبه في مشروع دجله ڤيو معمار المرشدي

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه بجاردن -فيو مفتوح للبيع في باتيو اورو

    Brokerage Hub logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٠٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٧٦٧٬٧٠٠ جنيه

    شقة بحديقة متشطبة في اميز موقع في الكمبوند أقل سعر

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٠٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٨٦١٬٠٥٨ جنيه

    احجز وحدتك متشطبه بمقدم 5% واقساط تصل حتى 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٠٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة 171م 3 غرف- بيت الوطن بمقدم 36% و تقسيط 3 سنين

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 210م متشطبه الترا سوبر لوكس في مشروع دجله ڤيو

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع