شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 824

29,130 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن كورنر ريسيل كابيتال جاردنز

    Mrkt Shake logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٣٩٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٨٧٬٥٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضي بجاردن استلام فوري ريسيل كابيتال

    Mrkt Shake logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٩٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة واستلام فوري وبتقسيط 10 سنين في التجمع

    Property Hills Star logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٦٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبه استلام فوري بكمبوند فيفث سكوير

    Oaks Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لشقة أرضي متشطبة بالتكيفات مع حديقة خاصة

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٦٧٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 210م تقسيط فيو حديقة مسجد بلال و شارع 9

    متصدر

    Adwar For Real Estate logo image

    الهضبة العليا, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بإطلالة مفتوحة وسعر مميز للبيع ف لافينير

    Smart Step logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف لقطه في بارك سنترال حسن علام بتقسيط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٦٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 264م ألترا سوبر لوكس – فيو شارع التسعين – فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    محور طلعت حرب, الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٤ متر مربع

    ٤٣٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن في ماونتن فيو اي سيتي التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى أحمد قاسم جودة المنطقة الاولى مدينة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد قاسم جوده, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 260م نص تشطيب جاردينيا هايتس3-التجمع 5

    Envigo Real Estate logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٦٠ متر مربع

    ٦٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل مع تكيفات بإطلالة مزدوجة مع مقدم

    New Avenue Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135م تفرعات شارع المنيل

    Property insider logo image

    المنيل, حي المنيل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقة أستلام فوري في هضبة المعادي, بمقدم 50%

    Lovera Development logo image

    طريق المقطم القطاميه, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م بالتقسيط بالحى الاول الهضبة الوسطى

    متصدر

    Adwar For Real Estate logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٩٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٨٤٩٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل + استلام فوري ع طريق السويس شيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٥١٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    apartement 225 استلام فوري مصر الجديده الماظه

    Compound Hekaya logo image

    عمارات ضباط الماظة, شارع الثوره, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٨٨٬٧٥٠ جنيه

    أستلم شقتك فوري بمقدم أقل 1Mف بيت الوطن سداد3سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢١٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه رائعه للبيع شقه قريبه جدا من جنينه مول المنطق

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الطيران, منطقة السينما, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 220م متشطبه في الياسمن التجمع استلام فوري

    Aqar Dayem logo image

    الياسمين 6, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لأمتلاك وحدة 3 غرف نصف تشطيب - دابل فيو

    Smart Step logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل سعر علي السنترال بارك بالعاصمه بأقساط 10س

    Roots Real Estate logo image

    فلوريا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةريسيل 3غرف فى كمباوند وان قطامية بسعر مميز+جراج

    INVEST PRO logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٨٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المعادي بمقدم 50%و خصم خاص لسعر الكاش

    Lovera Development logo image

    المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع