شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 649

28,948 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جراوند جولف مباشر | أب تاون 3 غرف

    Egypt Best Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٨٢٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حديقة 3 غرف | فورتين أب تاون

    Egypt Best Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ١٠١٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٩٣١٬٢٠٠ جنيه

    شقة ١٩٠ متر ببيتا جرينز المستقبل سيتي

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٧٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بمقدم 30% بكمبوند جرين لايف في بدر

    Green City for real estate logo image

    الحي الرابع, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١١٩ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع باحي النادي تشطيب الترا سوبر لوكس

    Smartex logo image

    المجاورة الرابعة, الحي الرابع غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٧١٦٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط علي 13 سنة في مدينة نور علي جاردن 123 متر

    Rikaz logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٤٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٨٨٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة دور اول استلام فوري تطل علي مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٩٨٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بخدمة 5 STAR + تشطيب Luxury بالتكيفات

    Falcon for Real Estate logo image

    شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع في اللوتس الجنوبيه قرب الAUC

    Al Maz Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٧٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه صف اول علي الجولف للبيع اب تاون

    Platinum Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بميدان الحجاز مصر الجديدة

    Remax Style logo image

    ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣١٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن في تاج سلطان متشطبه بالتكيفات والفرش

    Picky Properties logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كاملة التشطيب استلام فورى ذا أدريس إيست

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٥٠٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة جاهزة للسكن للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    Redefine logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف جاهزه للمعيشه سور بسور مع السوق الشرقي.

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع بالحي التالت شرق فيو مفتوح

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٦٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 176م متشطبة RTM فيو خيالي ع central park

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٢٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ١٦٠م تشطيبات خاصة بالكامل للبيع بالرحاب

    Makka Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 193م متشطبة RTM فيو خيالي ع central park

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٧٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردين ٣ غرف نوم استلام فوري موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٣ متر مربع

    ٣٧٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في التجمع الخامس – 200م | جنوب الأ

    BGCO Real Estate logo image

    شرق الاكاديمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس بحديقة مميزة للبيع في ماونتن فيو

    Redefine logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٦٨٢٬٩٠٠ جنيه

    أرضي بحديقة 3 غرف | أب تاون لقطة

    Egypt Best Properties logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٨١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيزمنت فاضي للبيع جنوب الأكاديمية أ قرب مجمع بنوك

    Al Maz Real Estate logo image

    محور العروبة, المنطقة أ, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه في الباتيو اورو بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع