شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 615

28,948 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 250م فوري متشطب بالتكييفات في قلب العاصمة

    Houseology logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بتسهيلات علي 13سنه في مدينه نور 131متر

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٥٧٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 250م فوري متشطب بالتكييفات في قلب العاصمة

    Houseology logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 250م فوري متشطب بالتكييفات في قلب العاصمة

    Houseology logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة 215م بفيو بحيرة مميز | للبيع في كمبوند ليك فيو

    Circle Realestate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٨١٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٣٢٬٨٠٠ جنيه

    شقة بنص التمن بخصم 48 % في مصر الجديدة

    متصدر

    Held Real Estate logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٩٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    175م للبيع تشطيبات فندقيه فيو وايد جاردن B3

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 154م متشطبة RTM فيو خيالي ع central park

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٣٥٤٬٦٥٦ جنيه

    المراسم-اقل سعر شقة250م متشطبة بالكامل بموقع مميز

    YaKan Properties logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٧٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 155م بسعر مميز بـR8 العاصمه وتسهيلات حتي10سنين

    Roots Real Estate logo image

    جنوب, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    150م في كمبوند بريفادو فيو البحيرات تشطيب شركه

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم مميزاستلم شقة 218م متشطبه بفيومميز لفترةمحدود

    Bright logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٤٦٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 175م تشطيبات الترا سوبر لوكس امام الخدمات B1

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالقرب من التسعين دور متكرر بحري بقلب التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 176م متشطبة RTM فيو خيالي ع central park

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينتي ارضي بجاردن خاصه B11 تشطيب خاص

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٥٧٬٧٩٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٦٧٬٠٠٠ جنيه

    بسعرلايقارن شقة 221م متشطبه بفيو مميزلفترة محدوده

    Bright logo image

3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ٢٨٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    رفاهية السكن بحديقة خاصة - للبيع في مدينتي (B10)

    Better Estate Investment logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٦٢٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة اووووي للبيع في B6

    New Home Investment logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن 3نوم في العاصمه بتقسيط12سنه وبأقل سعر

    Roots Real Estate logo image

    ذا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فـــوري بخصم56%بتقسيمه خياليه ولوكيشن استثماري

    Falcon for Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٢٨٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نموذج 400 بجاردن للبيع تشطيبات الترا سوبر لوكس B1

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ٢١١ متر مربع

    ٦٣٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    211م للبيع علي مجري السيل B2 تشطيبات خاصه بالكامل

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٥٩٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 250م فوري متشطب بالتكييفات في قلب العاصمة

    Houseology logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 250م فوري متشطب بالتكييفات في قلب العاصمة

    Houseology logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع