شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 613

28,948 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٧٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم خلال سنه شقه دقايق من هايد بارك وبقسط 6 سنين

    Roots Real Estate logo image

    ريفالى, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٤١٬٨٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٩٩٬٣٠٠ جنيه

    شقه لقطه 2 غرف في قلب التجمع الخامس ف كمبوند مايان

    Impact Investments logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٥٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر لقطة في كمبوند سما القاهرة الدائري

    Chances Real Estate logo image

    سما القاهرة, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا شقة 3غررف بدون مقدم في iL-BOSCOبالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشطر 13 – موقع مميز فى زهراء المعادي

    Chances Real Estate logo image

    الشطر الثالث عشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف مميزة جاهزة للمعاينة بالعاصمه وبقسط 8سنين

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٣٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى مدينتى 142م B14 دور متكرر فيو مفتوح

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٦٤٬٠٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مدينتى B8 بالقرب من الخدمات 172 م

    Escan Group logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٦٢٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 3غرف فى المستقبل سيتي بقسط9سـنـيـن

    Roots Real Estate logo image

    سيتي زين, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكمبوند تيجان المعادي

    Town River logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٧٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٤٩٬٦٠٠ جنيه

    شقه 144م متشطبه بخصم كبير في قلب القاهره الجديده

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٥٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3نوم للبيع بسعر لقطه بكمبوند LIFE WISE بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند ايلاف, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 134م استلام فورى متشطبة فى المقصد بقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٦٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع Lake View Residence بالتجمع ال5

    Al Maz Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٢٥٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في كمبوند جاردن هايتس النيابه العامه

    Town River logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في أفلين, مقدم10% قسط 8 سنوات

    Smart Move logo image

    أفلين, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٢١٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقتك خلال سنة بالمستقبل سيتي قسط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3نوم متشطبة برايم لوكيشن بالتجمع +بقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٣٨٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٨٨٬٢٥٠ جنيه

    استلام فوري-شقه متشطبه بالكامل-تقسيط يصل ل10سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٦٬٤٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع التجمع الخامس كمبوند بروميناد

    Town River logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٩٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع في البنفسج 10 فيلات امام واتر واي

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع عمر خورشيد, البنفسج 10, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع في كمبوند ليك فيو ريزيدنس

    Al Maz Real Estate logo image

3

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ١٠٨٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة 3غرف بسعر لقطة في العاصمة قسط5سنين

    Roots Real Estate logo image

    رودس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3نوم متشطبة باقل سعر للمتر بالعاصمة بمقدم5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    طلة, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أستلام فوري متشطبه في بيتا المستقبل وبالتقسيط

    Roots Real Estate logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٨٣٬٥٣٣ جنيه/متر مربع