شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 574

28,948 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في تاج سيتي – استلام فوري فيو رائع

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٦٣٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم1.200.000 بالقرب من اكبر الخدمات باول التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينتي 135 متر سوبر لوكس في موقع مميز

    East House logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق امتلك شقه في قلب التجمع علي 10 سنين متشطبه !!

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط سعر الكاش علي سنتين و نص بمقدم 10% في لوميا R8

    Adviser Real Estate logo image

    لوميا لاجونز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٠٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل في الياسمين دور اول بسعر لقطه لدواعي سفر

    Held Real Estate logo image

    الياسمين 4, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٢٨٣٬٠٠٠ جنيه

    قسط سعر الكاش علي سنتين و نص+شقة علي لاجون لومياR8

    Adviser Real Estate logo image

    لوميا لاجونز, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٣٦٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٧٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م للبيع بأفضل سعر وافضل لوكيشن بلوم فيلدز

    Z Investments For Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٧١٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف علي طريق السويس مباشره بقسط 8سنين بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    يلو ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٥٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بجوار قطاميه هايتس بالتجمع بمقدم 5% فقط

    Roots Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٠٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقة أستلام فوري في هضبة المعادي, بمقدم 50%

    Lovera Development logo image

    طريق المقطم القطاميه, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٤٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام في ماونتن فيو آي سيتي 150 متر

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 116م بحري صريح بمدينتي B10 - تقسيم استثنائي

    Eureka Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٣٬٠٠٥٬٠٠٠ جنيه

    احجز اخر شقة بأقل سعر فى موقع مميز وقسط على10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٩٩٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ناصية مميزة قرب ميدان هليوبوليس

    Good Deals logo image

    ميدان هليوبوليس, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٢١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الان بأقل مقدم فى قلب شيراتون+قسط7سنين

    Roots Real Estate logo image

    روك يارد, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٥٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٦٬٥٣٣٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر في بلوم فيلدز شقة 248م للبيع استلام فوري

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز بيتك وقسط على 10سنوات مع بالم هيلز بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٨٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه285م استلام فوري للبيع في بلوم فيلدز بمقدم 10%

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ٦٦٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - بحري - بسعر لقطة -فيلدج جاردن قطاميه

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 253م استلام فوري متشطبه للبيع بكمبوند البروج

    Houseology logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٦٠٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع بدار مصر القرنفل امام بوابه 6

    Al Maz Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل مفروش بالكامل بسعر لقطه لدواعي سفر

    Held Real Estate logo image

    الياسمين 4, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٢١١٬٤٨٨ جنيه

    لسرعة البيع بسعر العقد شقة بافضل موقع, تريو جاردنز

    Wdeals for real estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٦٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع!! شقة كاملة التشطيب مع دفعة أولى 5%

    Egypt Best Properties logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع