شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 572

28,948 عقارات أخرى
  • 21

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بتشطيب سوبر لوكس في اللوتس الشمالية – ال

    sms for RealEstate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٣٦٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٤٧٦٬٢٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 القاهرة الجديدة

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٧٩٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 253م استلام فوري متشطبه للبيع بكمبوند البروج

    Houseology logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٦٠٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬١٨٨٬٥٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة بالكامل بالتكييفات في فيفث

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٧٠٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة العمر في قلب التجمع الخامس - بيت الوطن (الحي 2

    Better Estate Investment logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٤ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم شقتك متشطبه بجوار مطار القاهره استودا

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن تشطيب فاخر بموقع مميز جدا للبيع في VGK

    The Way logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٧٣٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٥٩٬٩٥٠ جنيه

    امام النهر الاخضر , 342 الف فقط مقدم قلب العاصمه

    Falcon for Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٧٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 180متر دور ارضي بحديقة 70م للبيع في دجلة

    City One logo image

    شارع 213, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه عقد دره تشمل الجراج والنادى فيو لاندسكيب

    Gaby's Homes logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٠٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٣٩٥٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة بالكامل بالتكييفات في فيفث

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٩٢٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٩٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة فى ليك فيو التجمع اقل مقدم+تقسيط 4 سنين

    I properties Real Estate Consultant logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٥٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٨٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 القاهرة الجديدة

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٥٩٬٩٥٠ جنيه

    امام النهر الاخضر , 342 الف فقط مقدم قلب العاصمه

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٧٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالمنطقه السادسه استلام فوري فيو مفتوح

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 180م بدون تشطيب - استلام فوري

    Brick Real Estate logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٨٦٧٬٣٢٥ جنيه

    من المالك مباشره شقه 114م بموقع مميز لايك فيو 2

    views investment logo image

3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١١٧٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٥٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 القاهرة الجديدة

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٩٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لمحبين المساحات الواسعة بقرب من السوق القديم

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ليك فيو استلام فوري لوكيشن مميز .

    Egypt Best Properties logo image

3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٨٨٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3نوم لقطة متشطبة لوكس في التجمع بقسط 12 سنة

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٣٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع بأقل من سعر الماركت في اميز لوكيشن

    Egypt Best Properties logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٩٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشروق 190م في الثالثه امامي تاني دور

    Smartex logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الثالثة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٦٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "واجهة بحري" بتشطيب كامل ومطبخ في باتيو كازا -

    Next Door Consultancy logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م(متشطبة جاهز للتسليم) فـ العاصمة الادارية

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٨٬١٧٠ جنيه/متر مربع