شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 569

28,948 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في جاليريا مون فالي | التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٨٧٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٤٩٬٩٠٥ جنيه

    شقة 210م استلام فوري في Midtown Condo

    The Map Investments logo image

    ميدتاون كوندو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جاليريا مون فالي | التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٨٧٬٥٨٧ جنيه

    شقة فاخرة كورنر ثلاث غرف نوم بأقل مقدم في وصال

    Smartex logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٥٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٨٢٥٬٢٠٠ جنيه

    شقة بجاردن استلام فوري في قلب الجاردن سكوير

    views investment logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٩٥٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام سنة بمقدم 2% و اقساط علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٦٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة أمامي 162م - 3غرف بمقدم أقل من 1M سداد 4 سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بمقدم واقساط على 5سنوات

    Nile Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي 255م وايد جاردن فيو تشطيب خاص

    Zone Properties . logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٥٤٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٧٠٬٩٣٣ جنيه

    شقة 170 متر بإطلالة فاخرة فيو حديقة ب وصال

    Smartex logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا بسعر لقطه شقة (3غرف) بتشطيب سوبر لوكس

    Falcon for Real Estate logo image

    ديجويا 3 العاصمة الجديدة, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    500 الف مقدم =شقه 3 غرف +دور متكرر+بحري بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    دي جويا 2, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبه في سوان ليك في التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    سوان ليك قطامية, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام سنة بمقدم 2% و اقساط علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في النرجس استلام فوري

    Smart Move logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة B15 في ارقي مراحل مدينتي تشطيبات طلعت مصطفي

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٩١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف دقايق لـ شارع التسعين على الطريق الدائري

    Falcon for Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٧٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٤٠٬٥٠٠ جنيه

    شقة أمامي 169م-3غرف فقط مقدم M1,035,125 سداد5سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي، عائد استثماري عالى 12سنه اقساط

    Egypt Best Properties logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام سنة بمقدم 2% و اقساط علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة كاملة التشطيب بإطلالة مفتوحة- مدينه وصال

    Smartex logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقه جاهزه للسكن بموقع متميز في cfc

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٩١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٨٠٬٤٨٩ جنيه

    شقة للبيع بسعر أقل من سعر السوق ب 2 مليون

    Smartex logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٦٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي 116م جاردن فيو بموقع مميز B10

    Zone Properties . logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٦٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام سنة بمقدم 2% و اقساط علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع