شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 549

28,948 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اب تاون لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٨٥٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مفيدا لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي + جاردا 165م استلام فوري في الباتيو7 بجانبAUC

    Property  Hills. logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية شقة للبيع بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Premier Property logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لمحبين الاستلام الفوري شقة لقطة في النرجس الجديدة

    Smart Location Group logo image

    اي انجل سيتي مول, النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٣٬٠٤٨٬٤٤٠ جنيه

    شقة استلام فوري في كايرو فستيفال متشطبه + تكييفات

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٢٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكمبوند777 بجوار سيتي ستارز اول سكن

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    نصر سيتي تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أحلامك في سعاده بمقدم 5% وعلى 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه علي 7 سنوات اقساط بمراكز ديستركت 5

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في ميفيدا بموقع مميز

    Picky Properties logo image

3

    3

    ٣٢٩ متر مربع

    ٩١٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مفيدا لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعه البيع شقه 25 متر خطوات من حديقه الطفل

    شارع معز الدوله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Jayd بموقع مميز بإطلالة مباشرة

    New Avenue Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٩٩٬٩٠٠ جنيه

    فرصة قوية في ذا أدريس إيست – شقة جاهزة بمقدم مميز

    Point Mark For Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٠٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع جاردن للبيع ليك فيو ريزيدنس 2 التحمع الخامس

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٩٣٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري للبيع من مراكز علي 7 سنين قسط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سيلفر بالم بجوار واترواى بفيو على حمام السباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    سيلفر بالم, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٦٥٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع متميز بالمعادي دجلة

    Home Realtors logo image

    شارع 212, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدات متشطبة في سعاده وتقسيط طويل 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٨٢٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق جاهزة في مشروع سعاده وتقسيط حتى 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٩٬٥٠٤٬٨١٥ جنيه

    شقة متشطبه للبيع في كايرو فستيفال قسط حتي 4.5 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٧٬٥٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع دجلة المعادي,

    Brokerage Hub logo image

    ميدان دجله, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 159م في الباتيو ريفا بجوار كريسنت ووك

    Property  Hills. logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٣١٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر | شقة 165م في ماونتن فيو

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميفيدا أفينيوز بمساحة مميزه – 3 غرف

    Global Marketing Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١١٢٬٧٤٥ جنيه/متر مربع