شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 543

28,777 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري متشطبة بالكامل بالتكييفات

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن متشطبه مع تكييفات و المطبخ في ايست تاون

    views investment logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق امتلك شقه في قلب التجمع علي 10 سنين متشطبه !!

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ١٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٩١٬٥٠٠ جنيه

    شقه قريبه جدا للجامعه الامريكيه في التجمع الخامس

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٧٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 203م - 3غرف, بيت الوطن بأقل مقدم 25%سداد4سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٣ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فوري للبيع في سراي 3غرف بجاردن 120م متشطبة

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٠٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقة أستلام فوري في هضبة المعادي, بمقدم 50%

    Lovera Development logo image

    طريق المقطم القطاميه, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 253م استلام فوري متشطبه للبيع بكمبوند البروج

    Houseology logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٦٠٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٤٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام في ماونتن فيو آي سيتي 150 متر

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ناصية مميزة قرب ميدان هليوبوليس

    Good Deals logo image

    ميدان هليوبوليس, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬١٥٦٬٥٣١ جنيه

    شقة استلام فوري بأقساط في هاب تاون حسن علام

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٥٧٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٥٠٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 176م من تتطوير سوديك تشطيب سوبر لوكس بمقدم 5 %

    Z Investments For Real Estate logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١١٦٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه هايد بارك التجمع الخامس مقدم 2.000.000

    Oaks Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ١٢٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقتك متشطبه بالكامل بجوار مطار القاهره

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم1.000.000مع لافيستا باتيو الشروق قسط حتى2034

    Falcon for Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز بيتك وقسط على 10سنوات مع بالم هيلز بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستلام فوري متشطبة بالكامل بالتكييفات فيفث

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف الدور الرابع نصف تشطيب مرحله نيو جاردنز

    Scale for Real estate investments logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 253م استلام فوري متشطبه للبيع بكمبوند البروج

    Houseology logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٦٠٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - بحري - بسعر لقطة -فيلدج جاردن قطاميه

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 253م استلام فوري متشطبه للبيع بكمبوند البروج

    Houseology logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٦٠٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 253م استلام فوري متشطبه للبيع بكمبوند البروج

    Houseology logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٦٠٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع!! شقة كاملة التشطيب مع دفعة أولى 5%

    Egypt Best Properties logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 253م استلام فوري متشطبه للبيع بكمبوند البروج

    Houseology logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٦٠٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه في سراي بالسعر القديم بالتقسيط ع 12 سنه

    Summit Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٩٬٨٤٢ جنيه/متر مربع