شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 518

28,777 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 33% شقه استلام فوري+تشطيب High end و فيو مميز

    Falcon for Real Estate logo image

    فينشي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري فيو جاردن في ستون ريزيدنس

    Z Investments For Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٩٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سكن مصر أرض المعارض موقع مميز جدا

    M.S.K Real Estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٢١٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية شقة للبيع بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Premier Property logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكمبوند777 بجوار سيتي ستارز اول سكن

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    نصر سيتي تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الفرش كامل من ايمدج- تشطيب خشب ورخام فاخر

    رابح للتسويق العقاري logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٦ متر مربع

    ١٠١٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أحلامك في سعاده بمقدم 5% وعلى 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه علي 7 سنوات اقساط بمراكز ديستركت 5

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 135 متر المربع الذهبي خطوات من مكرم عبيد

    شارع الشيخ احمد الصاوي, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 148 متر عمارات المبعوثين شارع الطاقة

    شارع مساكن المبعوثين, النادي الأهلي, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مفيدا لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٧٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ارضي بجاردن 3 غرف موقع مميز وسعر مميز

    S signature logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٢٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى كمبوند سرايا القطاميه 135متر اسانسير

    سرايات القطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٠٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع جاردن للبيع ليك فيو ريزيدنس 2 التحمع الخامس

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٩٣٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مميز الأندلس 1 بجوار ميفيدا 190 متر

    RE/MAX Al Mohager logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري للبيع من مراكز علي 7 سنين قسط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع متميز بالمعادي دجلة

    Home Realtors logo image

    شارع 212, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدات متشطبة في سعاده وتقسيط طويل 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٨٢٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٨٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 181 متر للبيع ليك فيو ريزيدنس 2 التجمع الخامس

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٢٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي+جاردا 164م فيو مميز في الباتيو اورو

    Property  Hills. logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٥٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق جاهزة في مشروع سعاده وتقسيط حتى 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع دجلة المعادي,

    Brokerage Hub logo image

    ميدان دجله, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر | شقة 165م في ماونتن فيو

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٣٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 181 متر للبيع ليك فيو ريزيدنس 2 التجمع الخامس

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٧٣٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميفيدا أفينيوز بمساحة مميزه – 3 غرف

    Global Marketing Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١١٢٬٧٤٥ جنيه/متر مربع