شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 448

28,777 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة3نوم برايم لوكيشن بالمستقبل مع حسن علام بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٢١٬٥٠٠ جنيه

    بسعر خاص-أتملك وحدة بجاردن بمقدم أقل 1M سداد5سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطب بالتكيفات استلام فوري بمقدم فى واتر واى

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٧٥٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 115م سوبر لوكس سكن مصر الاندلس التجمع5

    Envigo Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م سوبر لوكس دار مصر الاندلس التجمع5

    Envigo Real Estate logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 240م الترا سوبر لوكس للبيع الحي الثالث التجمع

    Al Ofok Investment logo image

    الحي الثالث, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف للبيع النموذج الذكي بأجدد المراحل B10

    Eureka Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥١٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 3,8م, شقه 3 غرف فيو جاردن بتاج سيتي باقل سعر

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٦٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف ع طريق السويس دايركت بالتجمع بمقدم5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند ايلاف, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٣٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف جاهزة للسكن بأميز لوكيشن بالعاصمه R7

    Roots Real Estate logo image

    انترادا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٦٠٬١٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري 200م باميز لوكيشن بالعاصمه بقسط10س

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند سيناريو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف في قماري بفيو لاجون وبالتقسيط علي 12 سنه

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٧٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٨٨٬٧٥٠ جنيه

    أستلم شقتك فوري بمقدم أقل 1,5Mسداد3سنوات بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢١٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف استلام فوري مع تطوير مصر بالمستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٩٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن في كمبوند ايزولا بمصر الجديده

    Roots Real Estate logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٥٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو رائع استلام فوري شقه 150م بتاج ستيي

    Property Misr logo image

3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٥٩٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٤٦٬٦٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في كمبوند Cairova التجمع السادس

    Roots Real Estate logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٣٨٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٦٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة أمامي 162م - 3غرف بمقدم أقل من 1M سداد 4 سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دبي كمبوند R7 - العاصمة الإدارية .

    Golden Vision logo image

    لوميا ريزيدنس, منطقة ار 7, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فى مدينتى B6 بجوار خدمات

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٧٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3نوم للبيع في جراند لين HDP بتقسيط حتي 14سنه

    Roots Real Estate logo image

    جراند لين،, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٥٠٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م نص تشطيب اللوتس الجنوبية 9

    Envigo Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٣٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بتقسيمه مميزة للبيع بقلب منطقه R8 العاصمه

    Roots Real Estate logo image

    راي ريسيدنس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٣٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 211م بتشطيب خاص وفيو جاردن في مدينتي

    Golden Vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٥٦٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين الان شقه بجوار الجامعه البريطانيه بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    ستاو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع