شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 431

28,777 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٤٬٠٦٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع أرضي بجاردن استلام فوري ناصية فيوشارع رئيسي

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٤٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن الان موقع مميز جداً باقل سعر معروض باقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري في سوديك ايست شقة كورنر ريسيل 3غرف

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٠٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى بريفادو فيو وايد جاردن موقع مميز

    Escan Group logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٦٧٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨١١٬٥٠٠ جنيه

    أسكن- أستلم فوري شقة أرضي بجاردن بمقدم من أقل 1,5M

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٤٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالم هيلز كليو القاهرة الجديدة تشطيب كامل

    Aqarpedia For Resale logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٣٬٦٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 164م بأقل سعر وبالتكيفات في جارد سيتي

    Onyx for real estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بجاردن تكملة اقساط ريسيل في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٨٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تاج سيتي تاج سلطان تقسيط مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في كلاب بارك باقل سعر متشطبه الترا سوبر لوكس

    Remax The Address logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تاج سيتي تاج جاردن جاهزة للسكن

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية لقطة للبيع في مدينتي B12

    Top Cairo Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٣ غرف متشطبه بالكامل - تسليم ٦ شهور بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدة في موقع من أقوى مواقع المعادي

    Diyar real estate development logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تاج سيتي شاليا تشطيب كامل

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٦٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد شقه بجاردن بمقدم5%وبالتقسيط حتي 10سنوات

    Square real estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تكملة اقساط في سوديك ايست شقة ريسيل متشطبة على فيو

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣١٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 175م في مرحلة B1 , أميز لوكيشن في مدينتي

    Darak Madinaty logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٢٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالتقسيط ريسيل برايم لوكيشن بأميز وارقي موقع

    Square real estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٧٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل تشطيب راقي استلام فوري بأميز موقع

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٨٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م تشطيب سوبر لوكس العمارات القصيرة

    العامر للتسويق العقاري logo image

    الشطر السابع, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل تشطيب راقي استلام فوري بأميز وارقي موقع

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٨٧٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٢٧٦٬٨١٤ جنيه

    شقة لقطة باقل مقدم فى كمبوند ماونتن فيو اي سيتي

    Brokers Hub logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬١٦٦٬٠٠٠ جنيه

    بـ بريفادو مدينتي مساحه 188م النموذج الاكثر طلبا

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    5

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٠٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع شقةمميزة للبيع متشطبة في هايد بارك

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٣١٬٠٥٥ جنيه/متر مربع