شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 401

28,479 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري بأقل سعر في الماركت

    why solutions logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٦١٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري و اقل سعر و موقع متميز

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٧٠٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٦٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع أرضي بجاردن استلام فوري ناصية فيوشارع رئيسي

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٤٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي اول سكن بنص تمنها كاش او 0%مقدم/12 سنة

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٧٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة مودرن بسعر لقطة في فيلات الجامعة

    Brokers Hub logo image

    المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه3غرف في تاج سيتي نص مفروشه

    ERE logo image

3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٧٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر في السوق شقة في موقع مميز في ستون ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مميزة في فيفث سكوير , 180متر

    Prime Company logo image

    ساحة الفيلا, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن بالتقسيط علي 10 سنوات فالتجمع5

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك 118 متر بفيو بمقدم 341 الف وقسط شهري 11.190

    One Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٦٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 123م بأقل سعر وافضل فيو في جارد سيتي

    Onyx for real estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٣ متر مربع

    ٦٠٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري الحي السادس بيت الوطن

    Feeds logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تاج سيتي شاليا تشطيب كامل

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٦٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 207م بفيو لاندسكيب استلام فوري-هايد بارك

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٢٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في سوان ليك ريزيدنس باقل سعر بمقدم واقساط

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Fifth Square – مساحة كبيرة بسعر مغرى

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 210م نص تشطيب الحى2 بيت الوطن التجمع 5

    Envigo Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة النرجس موقع مميز بالقرب من الجامعه الالمانيه

    Smart Move logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري دبل فيو و باقل سعر

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 175م في مرحلة B1 , أميز لوكيشن في مدينتي

    Darak Madinaty logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٢٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مميز على فلل شقة متشطبة فوري ريسيل سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي اول سكن بنص تمنها كاش او 0%مقدم/12 سنة

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٧٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كايرو فيستيفال سيتي-للبيع شقة 208م متشطبة بالكامل

    YaKan Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬١٦٦٬٠٠٠ جنيه

    بـ بريفادو مدينتي مساحه 188م النموذج الاكثر طلبا

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    5

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٠٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي اول سكن بنص تمنها كاش او 0%مقدم/12 سنة

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٧٬٦٨٠ جنيه/متر مربع