شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 379

28,479 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع بجانب بوابه 19

    H-House logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 220م للبيع في شيراتون هليوبوليس

    Good Deals logo image

    شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في ستودا استلام فوري و متشطبة بالكامل .

    Egypt Best Properties logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٧٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - موقع مميز مطلة على بحيرة كبيرة

    New Avenue Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٧٩٬٠٥٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في باتيو اورو استلام قريب بالقسط

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٠٩٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه للبيه بزيد ايست التجمع واقساط ل10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في هايد بارك مساحه 185م بسعر لقطه

    Sweet Home Realestate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٩٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه استلام فوري في كايرو فيستيفال قسط

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في موقع راقي ومتميز داخل منطقة البنفسج عمار

    sms for RealEstate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باميز فيو شقه متشطبه استلام فوري كايرو فيستفال10%م

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر للبيع شقه متشطبه بنيو كايرو اقساط علي 10س

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٩١٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 170م بمكان حيوي وأقل سعر بكمبوند جايد

    متصدر

    Onyx for real estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - أسانسير - جراج - تشطيب فاخر وموقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع في أرقى مناطق فيلات الياسمين 2

    sms for RealEstate logo image

    الياسمين 2, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ووترواي القاهرة الجديدة

    Sky Home logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر - اطلاله كامله علي حديقه و حمام سباحه - بحري

    New Avenue Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى وان قطاميه اقل سعر 3 غرف بالدائري

    Chances Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في ستودا استلام فوري و متشطبة بالكامل .

    Egypt Best Properties logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو علي لاندسكيب للبيع بسعر مميز في بروميناد

    Spade consultancy logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٥٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة في زيد ايست وتقسيط علي 5 سنين

    I properties Real Estate Consultant logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥١٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل - للبيع في سوديك إيست مرحلة اوك

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٥٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بالم هليز التجمع لوكيشن مميز .

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اطلاله علي حديقه - بحري - استلام فوري - تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٩١٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع في واحدة من أرقى مناطق التجمع

    sms for RealEstate logo image

    الياسمين 1, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٧٬٢٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 160م للبيع بسيليا العاصمه الاداريه استلام فوري

    A 2 Z Real Estate logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٥٩٣ جنيه/متر مربع