شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 378

28,479 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة استلام فوري في الرحاب على 8 سنين.

    Egypt Best Properties logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ومتسلمةبفيو مفتوح علي اللاندسكيب بسوديك

    Spade consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو واتر فيتشرز جاهزه للاستلام بسعر تنافسى

    Gaby's Homes logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٨٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤١٧٬٥٠٠ جنيه

    امتلك شقة 170م بفيو راقي أقل سعر بالماركت في جايد

    Onyx for real estate logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 230م للبيع – شارع تحسين فرغلي، مدينة نصر

    Good Deals logo image

    شارع تحسين فرغلي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٦١٥٬٧٨٥ جنيه

    شقه ٣ غرف متشطبه بالكامل بالتقسيط في التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٩٣٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة-مطبخ مستورد كامل مع الأجهزة

    Susqual Management logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه هاوس للبيع في سوديك إيست استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 170م متشطبة واستلام فوري بكمبوند جايد

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170م بموقع راقي متميز وأقل سعر في جايد

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف علي أوبين فيو لاندسكيب أستلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٨٥٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة 100m للبيع – بالم هيلز VGK

    Susqual Management logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٢٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم2,9M+قسط جناح فندقي عائد شهري6,000$ بخدمه5satr

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ١٥٬١٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي B11 – فيو مفتوح على المسجد

    East House logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 250م فاخر للبيع بمربع الوزراء شيراتون

    Good Deals logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف علي أوبين فيو لاندسكيب أستلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٨٥٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف علي أوبين فيو لاندسكيب أستلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فيو مميز | شقة ١٨٠م في كمبوند ماونتن فيو اي سيتي

    Circle Realestate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة استلام فوري في الرحاب على 8 سنين.

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٤٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٩٬٢١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ازاد امام الجامعة الامريكية مقدم 10%

    Egypt Best Properties logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٢٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع داخل كمبوند سوديك فيليت

    sms for RealEstate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي B11 – فيو جاردن وتشطيب فندقي

    East House logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٤٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر السوق لسرعه البيع استلام خلال شهر

    Gaby's Homes logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة بالتكييفات استلام فوري على اقساط.

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الترا سوبر لوكس 230 متر مسجله شهر عقاري موقع متميز

    شارع تحسين فرغلي, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع