شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 376

28,479 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٢٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    .بجوار سيتي سنتر الماظة مباشرة بادارة فنادق ماريوت

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ١٧٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام كورنر دبل ڤيو بحري بسعر مميز

    متصدر

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز بحري صريح باقل سعر في الماركت

    متصدر

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب ومجهزة بمكيفات استلام فوري للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند جايد التجمع استلام سنةمقدم 10%

    Egypt Best Properties logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٧١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٤٬١٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في كمبوند جايد تقسيط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٤٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 150م ( بمقدم 500,000 وقسط المتبقي ع 15 سنه )

    Falcon for Real Estate logo image

    ديجويا 3 العاصمة الجديدة, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقساط تصل الى 10 سنوات شقه 3 غرف نوم للبيع فى جايد

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٤٤١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند جايد استلام 10 شهور مقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٩٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الرحاب – المرحلة الخامسة | فيو مفتوح

    الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 5,9 و تكمله اقساط - افضل سعر - للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالمطبخ وتكييفات للبيع في ذا سكوير

    Treasure Real estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي استلام فوري - موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس للبيع في كمبوند ذا سكوير

    Treasure Real estate logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بحديقة خاصة في قلب Golden Square في اي سيتي

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو لن يتكرر لشقة في مدينتي 245 م وايد جاردن

    Eureka Real Estate logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬١٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز في التجمع الخامس استلام فورى

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٩٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه 173م في Zed East - مقدم 1,5 مليون + قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٬٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بالتكييفات اقل من سعر السوق

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٩٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أزاد التجمع الخامس تقسيط على 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١١٧٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في MV Aliva متشطبة بقسط شهري 15 ألف فقط

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو مدينة المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٦١٧٬٠٨٥ جنيه

    شقة علي اكبر لاندسكيب مساحة كبيرة استلام قريب

    New Avenue Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٨٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3 غرف نوم للبيع استلام سنه فى موقع مميز فى جايد

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140م ( ارضي + جاردن ) استلام فوري متشطبه +قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب بالكامل - دور متكرر - للبيع في النرجس

    New Avenue Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٠٬٨٤١ جنيه/متر مربع