شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 346

28,479 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة210م+جاردن استلام فوري-5مليون مقدم او كاش18

    Property Hills... logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط 3 غرف نوم - سوديك إيست Azaliya

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 116م متشطبة بالكامل مدينتي فيو بارك وشارع بحري

    El Hefny Group logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٥٠٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - جاهزة للسكن - بإطلالة على الحديقة

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٥٣٬٠٠٠ جنيه

    خصم لفترة محدودة وحدات 3 غرف بالمقصد بارك فوري

    Aqar Misr logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٣٦٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة210م+جاردن استلام فوري-5مليون مقدم او كاش18

    Property Hills... logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - تشطيب كامل - جاهزه للسكن

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة210م+جاردن استلام فوري-5مليون مقدم او كاش18

    Property Hills... logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر أقل من سعر السوق - جاهز للتسليم - موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع حديقة - متشطبة بالكامل - بموقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٠٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينتي B6 دور ثالث 145م تشطيب خاصة بحري

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة210م+جاردن استلام فوري-5مليون مقدم او كاش18

    Property Hills... logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - تشطيب كامل - أقل سعر

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٣٨٠٬٧٨٥ جنيه

    إمتلك شقة 151م في المقصد بأقل سعر وفيو لاندسكيب

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٢٩٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي 155م بجاردن 60 تشطيبات فندقيه

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إمتلك شقة 159م في المقصد بأقل سعر وفيو لاندسكيب

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ١٥٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف سوبر لوكس بموقع متميز للبيع فى مدينتي

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٣٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو لاند سكيب - متشطبه والمطبخ بالأجهزه- موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٥٠٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٣٦٬٥٠٠ جنيه

    شقة 98م استلام فوري بخصم 10٪ لفترة محدودة بال R7

    Aqar Misr logo image

    انترادا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٥٠٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم لفترة محدودة شقة 240م في التجمع الخامس فوري

    Aqar Misr logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 126م الدور الأول بواجهتين

    Aqar Misr logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٣٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأفضل سعر في السوق في موقع مميز في ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق البنفسج فيلات 7 فيو حديقة كبيرة موقع مميز فوري

    متصدر

    El Hefny Group logo image

    شارع دكتور محمد يوسف, البنفسج 7, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل- جاهزة للسكن فوراً - موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيزمنت دور كامل للبيع بالحي الثالث 280م حديقة120 م

    The Key Real Estate logo image

    الحي الثالث, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع