شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 345

28,479 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٢٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا F3 باجمالي عقد قديم بالتقسيط جاهز للتنازل211م

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٩٨٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٧١٬٠٤٢ جنيه

    إمتلك شقة 166م في المقصد بأقل سعر وفيو لاندسكيب

    Onyx for real estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ١٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مساكن شـيراتون 160م بالقرب من صن سيتي

    AKARKOM R logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه سوبر لوكس في الماريوت مصر الجديده

    New Avenue Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ١٥٨٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق بالقرنفل فيلات فيو مقابل القرنفل هايتس فوري

    متصدر

    El Hefny Group logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٨٥١ جنيه

    امتلك شقة 189م بسعر لقطة وافضل مكان في المقصد

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ١٦٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬١٤٤٬٩٧٨ جنيه

    إمتلك شقة 165م في المقصد بأقل سعر وفيو لاندسكيب

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٩٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالفرش والاجهزة شقة 139م بسعر مميز جدا 3نوم

    Next Home For Realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٦١٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع موقع مميز تشطيب سوبر لوكس واجهة بحرية

    A+ Property logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٦٦٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع نصف تشطيب اطلاله مميزه بها غرفه ناني

    A+ Property logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٥٣٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٣٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه في الماريوت بمقدم 10٪ و تقسيط 6 سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٧٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٩٦٣٬٨٦٩ جنيه

    إمتلك شقة 181م في المقصد بافضل مكان وسعر مميز

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٢٧٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٠٣٩٬٥٧١ جنيه

    إمتلك شقة 185م في المقصد بأقل سعر وفيو لاندسكيب

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٦٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف تشطيب كامل بالتكييفات في ماريوت قرب المطار

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٨٣٥٬٧٥٣ جنيه

    إمتلك شقة 166م في المقصد بأقل سعر وفيو لاندسكيب

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٧٬٠٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر مغري في VGK بالم هيلز

    Santorini logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٦٥٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأميز مراحل الرحاب المرحلة السابعة الجديده139للبيع

    Next Home For Realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٦٤٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% امتلك شقة فندقية بمشروع سمو بوليفارد

    Nile Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - أقل سعر - المرحلة M V بارك

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي لوفت - موقع مميز - أقل سعر في كلوب بارك

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٦٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٠٤٬٦٠٠ جنيه

    إمتلك شقة 168م في المقصد بأقل سعر وفيو لاندسكيب

    Onyx for real estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٢٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميز للبيع بمدينتى شقة 116م بالمنطقة العاشرة

    Next Home For Realestate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٥٠٬٤٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده ٣ غرف ماستر بأقل سعر وموقع مميز استلام فوري

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٣٢٬٥٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٤٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة(171م) متشطبة فيو pools في اميز لوكيشين بالتجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - أقل سعر - جاهز للسكن

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع