شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 1154

28,833 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع او للايجار ادارى موقع متميز بسعر مناسب جدا

    ElGammal real estate logo image

    شارع الاهرام, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه رائعه للبيع موقع متميز بسعر مناسب للجادين

    ElGammal real estate logo image

    محور جمال عبد الناصر, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه رائعه للبيع ارضى بحديقه مدخل خاص بسعر مناسب

    ElGammal real estate logo image

    حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 180 م بالمعادي خلف مستشفى القوات المسل

    جراند هاوس logo image

    المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 197 م + حديقة 65 م القاهرة الجديدة

    RE/MAX Avalon logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٥٦٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع بشمال المدينه بجوار محطقه المترو وجامعه

    El Nasr for Real Estate logo image

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 225متر زهراء المعادى واجهه بحرى

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحرى على حديقه الحى المتميز

    Golden House For Realestate logo image

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170 متر للبيع بين شارع عباس العقاد ومكرم عبيد عمارة حديثة دور اول أسانسير مسجلة

    شركة الوسام للتسويق العقاري logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في شارع عباس العقاد - المنطقة الأولى - مدينة نصر - القاهرة
    1

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 250 متر نصف تشطيب عمارة حديثة على حديقه المربع الذهبي المنطقة الاولى

    شركة الوسام للتسويق العقاري logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالحي المتميز مدينه بدر مساحة 150م

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٤٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155م بالتقسيط على 36 شهر بالهضبة المقطم

    Adwar For Real Estate logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٠٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقر للبيع رخصه إدارى بيع او تقسيط تشطيب سوبر لوكس مساحات مختلفه علي الشارع الرئيسى واماميه وخلفى

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ١٦٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع دبل فيس بالقرب جامعه بدر والشروق الرئيسي

    El Nasr for Real Estate logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في مدينة نصر - القاهرة
    1

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 168 م مدينه نصر حي السفارات اول بلكونه

    جراند هاوس logo image

    مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٣٣٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بيت الوطن الحي السادس

    Remax Station logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٤ متر مربع

    ٢٤٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220 متر الكوربة على حديقه تشطيب فاخر

    شركة الوسام للتسويق العقاري logo image

    الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 600,000 و استلم شقة 195 متر 3 غرف على 5 سنوات

    ARC Investments logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في ارض الجولف - مصر الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه رائعه للبيع كاملة التشطيب بسعر مناسب للجادين

    ElGammal real estate logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع شمال المدينه بجوار هايبر الياسمين و LRT

    El Nasr for Real Estate logo image

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165 متر للبيع شارع الطيران بجوار فندق سونستا

    شارع الطيران, منطقة السينما, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع