شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 1133

28,833 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بأرقى كمبوند فى لافيستا كمبوند - PATIO

    CBE New Homes logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٨٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٤٧٨٬٨٢٢ جنيه

    شقه في دجله لاند مارك بموقع متميز في قلب مدينة نصر

    One Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٨ متر مربع

    ١١٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٢٨٣٬٨٣١ جنيه

    شقة 118متر في كمبوند قطامية جيت القاهرة الجديدة .

    One Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتك شقتك علي كورنيش المقطم الجديد باطول فتره سداد

    إبداع logo image

    المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٨٨ متر مربع

    ٤٢٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى اللوتس الشمالية

    Q VISION logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٧٨٥٬٠٦٦ جنيه

    شقه 167متر اجمالي عقده قديم 2023 في بي 14مدينتي

    Eureka Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٨٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى زهراء المعادى بجوار نادى وادى دجلة

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٦٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه205م للبيع في ايستاون متشطبه بتكيقات|جاهزه لسكن

    Merak Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل كمبوند ريحانة افينو سعر مميو فيو مميز

    MRG Real Estate logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٠٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٣٣٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه في قلب التجمع الخامس في قلب كمباوند متميز

    إبداع logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٦٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع – بالقرب من عباس العقاد، مدين

    Better Estate Investment logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في قلب زهراء المعادي باطول فتره سداد

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه جدا 3 غرف و 3 حمام بفيو مفتوح

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٢٥٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في قلب زهراء المعادي وباطول فتره سداد

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٣٣٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في قلب زهراء المعادي وباطول فتره سداد

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متلك شقتك علي كورنيش المقطم الجديد باطول فتره سداد

    إبداع logo image

    المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلام فوري النرجس الجديده بجوار الجامعه الالمانيه

    Al-Bahrawy Developments logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز جدا بالتقسيط

    إبداع logo image

    مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع – شارع متولي الشعراوي، م نصر

    Better Estate Investment logo image

    شارع محمد متولي الشعراوي, المنطقة العاشرة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٤١٬٥٢٢ جنيه

    شقة 156 م فيو مميز دجلة تاورز في زهراء مدينة نصر .

    One Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٬٥٩٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٢٥٥٬٣٥١ جنيه

    شقة 181 متر في ريحانه افينيو بمقدم 10% و استلام

    One Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨١ متر مربع

    ١٢٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كمبوند لاروز 2شقة

    Q VISION logo image

    لاروز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ١٦٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٨٦٤٬٤٦٦ جنيه

    شقه148 متر مميزه للبيع بالتقسيط في قطامية جيت ...

    One Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك علي كورنيش المقطم الجديدباطول فتره سداد

    إبداع logo image

    المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٢٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه جدا 3 غرف و 3 حمام فيو حمام سباحة

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع