شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 1125

28,833 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل شقة فى التجمع بكموندالديار ريزيدنس بفيو رائع

    كمبوند الديار, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالحي الخامس بيت الوطن

    Q VISION logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ثلاثة غرف للبيع فى لافنير المستقبل سيتي

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في عمارات النرجس حديقة خاصة 158م

    Bond & Key logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٣٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬١٦٣٬٣٣٥ جنيه

    كمبوند palencia في افضل المواقع بمدينه الشروق ...

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٦٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميفيدا بوليفارد ثلاث غرف باقل سعر

    Premises logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١١٢٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومبوند أب تاون كايرو - آلتو

    Aroma Real Estate logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٩٨ متر مربع

    ٨٥٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع دور عاشر بعمارات المروة بجوار الميرغنى

    Broker Edge logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مشروع helideye هليوبلس الجديده فوري دور رابع فيو ج

    كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ف زهراء المعادي المعراج العلوي المجاوره2

    Q VISION logo image

    شارع الاسراء, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٧٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة بالكامل دور أرضي بحديقة خاصة مميزة

    Capital Lords Real Estate logo image

    فاميلى سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٥٣٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سلطان - مدينة مصر 130م نصف تشطيب

    Bond & Key logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع إيستاون سوديك استلام

    Property Hills  One logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠١٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في ايست تاون سوديك بأقل من سعر السوق

    Smart Assets Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي متشطبة مع حديقة للبيع في أب تاون كايرو .

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٤٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر لشقة مكونة من 3 غرف نوم. بالكمبوند

    Amlak akareya logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٢٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ريسيل شقة 200م برايم لوكيشن/ جالريا مون فالي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو امامى شقة 115م للبيع بكموند سكن مصر الاندلس

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند جرين لايف عند جامعة بدر

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في اكاسا ميا - مدينة القاهرة الجديدة - القاهرة
    1

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 160م بكمبوند أكاسا ميا– تقسيط حتى 9 سنوات

    The Icon Real Estate logo image

    اكاسا ميا, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بيتشو امريكان سيتي

    Q VISION logo image

    شارع الخمسين, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف ريسيل متشطبه بمطبخ والتكيفات في واتر واي1

    Merak Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٨٨٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فورى موقع مميز فى لافينير

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شارع المنيل الرئيسي

    Property insider logo image

    المنيل, حي المنيل, القاهرة

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي S2 - مدينة مصر نصف تشطيب 113م

    Bond & Key logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٣٥٬٣٩٨ جنيه/متر مربع