شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 1124

28,833 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٢٬٢٩٧٬٠٧١ جنيه

    امتلك وحدة 3 غرف في قطامية جيت بمقدم 5%

    One Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١١٨ متر مربع

    ١٩٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في كمبوند flowers capital

    Feeds logo image

    العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    180 متر امام كومباوند مون جاردنز طريق العبور

    Finish Your Home logo image

    منتجع النخيل 1, طريق مصر إسماعيلية الصحراوي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف فيو مميز ف سراي المستقبل

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٣٤٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة+جاردن بالتكييفات والمطبخ استلام فوري/ريسيل

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م سوبر لوكس للبيع في المنيل شارع الإخشيد

    Property insider logo image

    شارع الأخشيد, الروضة, حي المنيل, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 156م فى العاصمة الادارية تشطيب سوبر لوكس

    Closer logo image

    دى جويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٨٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي الايطالي زهراء المعادي

    Q VISION logo image

    كمبوند الحي الإيطالي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٩٬١١٠٬٤٠٠ جنيه

    شقة مباشر من فريق اعادة البيع - سيتي جيت

    Citygate Resale logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | B2 |متشطبة | مدينتي

    Remax Style logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٦٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 185م3 غرف جاهزة بالاتدلس 2 بالتجمع الخامس

    sherwoods property logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٣٨٩٬٢٠٠ جنيه

    استلام فوري في زهراء المعادي بمقدم 10%

    One Real Estate logo image

    ريحانة ريزيدنس, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٠٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب للبيع، جاهزة للسكن الفوري

    Amlak akareya logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع جسر السويس بجوار مترو النزهه

    Sky Iconic Real Estate logo image

    شارع جسر السويس, النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٧١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 162متر 3 غرف استلام فوري تشطيب الترا سوبر لوكس

    The Map Investments logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٥٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بعمارة شيك 160م متفرعات مكرم م نصر

    Broker Edge logo image

    شارع احمد ابو العلا, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند جاردينيا سيتي تشطيب سوبر لوكس

    التوحيد للاستثمار العقاري logo image

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة167م للبيع بالقرب من مدينتي لوكيشين مميز

    Closer logo image

3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٥٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بالم كابيتال الشروق

    Q VISION logo image

    بالم كابيتال, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١٩٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى كومباوند كابيلا زهراء المعادى

    Q VISION logo image

    نفق زهراء المعادي, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٢٨٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في التجمع بيت الوطن

    Q VISION logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المعراج السفلي زهراء المعادي

    Q VISION logo image

    شارع الاسراء, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 240 م بحديقه خاصه ٦٠ م في B1 تشطيب خاص

    Choice Real Estate Madinaty - الاختيار logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الباتيو اورو ١٦٤م متشطبة مطبخ + تكييفات اقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٤٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    Spacious Apartment for sale in Zamalek

    Shield - DR3 logo image

    شارع احمد حشمت, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥١٬٤٠٠ جنيه/متر مربع