شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 1118

28,833 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٣٬٠٩٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155م واجهه بالتقسيط الهضبة الوسطى المقطم

    Adwar For Real Estate logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٩٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زهراء المعادي استلام فوري

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٦٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري

    اشتري بيتك logo image

    سرايات القطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للمعاينة هايدبارك التجمع الخامس بأقل سعر

    Oaks Real Estate logo image

    ذا ريزيدنسز, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١١٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٨٣٬٣٤٤ جنيه

    امتلك شقتك باميز لوكيشن استلام فوري

    اشتري بيتك logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٤٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع موقع و سعر مميز استلام فورى جرين سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٧٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 156م لقطه للبيع فى كمبوند دجله تاورز

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٨٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى للبيع موقع و سعر مميز فى لافينير

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٨٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زهراء المعادي استلام فوري

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٦٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز في لافينير المستقبل سيتي

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٨٤٬٥٠٠ جنيه

    237م الحى التانى شرق بالقرب من نادى جرين هيليز قسط

    بيتي للمقاولات logo image

    الحي الثاني شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٧ متر مربع

    ١٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بسعر مميز في المستقبل سيتي

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٨٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ي زهراء المعادي استلام فوري

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الترا سوبر لوكس موقع مميز مصطفي النحاس الرئيسي \\\

    Art colorr logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع في كمبوند وان قطامية

    Better Estate Investment logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٠٤٣٬٥٩٥ جنيه

    شقة للبيع استلام فورى بالقسط فى جرين سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه154متر تشطيب مميز في اميز مشروع في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٥٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في البنفسج 8

    Better Estate Investment logo image

    شارع الشهيد محمد الشيمي, البنفسج 8, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 155م استلام فورى بالهضبة الوسطى

    متصدر

    Adwar For Real Estate logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٨٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ٢٥٠ م اول سكن تشطيب ألترا سوبر لوكس

    Real Solutions for real estate logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه168م 3غرف3حمام تشطيب سوبر لوكس كمبونددجله تاورز

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه159م3غرف3حمام فيو مفتوح استلام فوري بالجراج

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٢٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٢٦٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى للبيع استلام فورى فى جرين سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 144م ارضى جاردن 55م الحى السابع بيت الوطن حرفC

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٤٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 158 متر للبيع ريسيل بكمباوند وان قطاميه

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٧٬٨٤٨ جنيه/متر مربع