شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 1079

28,833 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ألترا سوبر لوكس للبيع – صفوة الأندلس

    Better Estate Investment logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 145م بجوار وادي دجله زهراء المعادي

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٦٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٤٤٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 140م طابق متكرر باجمالي قديم واوفر تجاري .

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في كمبوند ذا ادريس ايست

    Elshams Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٩٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في زهرة اللوتس – القاهرة

    Capital Lords Real Estate logo image

    حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٤٩٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى زهراء المعادى بجوار نادى وادى دجلة

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٨٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري في سوديك فيليت بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٣٥٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في الحي الأول – موقع مميز

    Capital Lords Real Estate logo image

    الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع – عمارات حدائق رامو

    Better Estate Investment logo image

    طريق النصر, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري كورنر بتشطيب مميز ومقدم 1,000,000

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٦٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م للبيع بسكن مصر التجمع الثالث مسلسل 8

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع في التجمع الحامس قرب شارع التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع 17, الحي الثالث, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى المعادى استلام فورى فى كمبوند كامل

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٧٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالفرش والاجهزه شقه سوبر لوكس للبيع بسعر مميز \\\\

    Art colorr logo image

    شارع ابراهيم الرفاعي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة روف ألترا سوبر لوكس للبيع – الياسمين 1

    Better Estate Investment logo image

    الياسمين 1, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤١٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ألترا سوبر لوكس للبيع – البنفسج 3

    Better Estate Investment logo image

    البنفسج 3, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند الدفاع الوطني في التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع الجزيرة, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع زهراء المعادي كمبوند ريحانة افينيو

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٥٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع في الحي الخامس في التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع 17, الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى الاندلس التجمع الخامس استلام فورى

    إبداع logo image

    النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م للبيع بكموند سكن مصر الاندلس(تمويل عقارى)

    التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جدا للبيع في الأندلس بأقل سعر

    Elshams Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كورنر 1دبل فيوبحرية فى كمبوند هايد بارك

    Century for Project Management logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩١ متر مربع

    ٦٢٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نص تشطيب في الاندلس 1 قرب الجامعة الامريكية

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في قلب التجمع الخامس بالأندلس

    Elshams Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع