شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 1078

28,833 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 0% وقسط على 10 سنوات

    Creative Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ١٠٠٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ألترا سوبر لوكس للبيع – البنفسج 11

    Better Estate Investment logo image

    البنفسج 11, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وتر واي ون 204م متشطب 3غ دور2 فوري

    Dk REAL ESTATE logo image

    ذا وتر واي شقق الفندقية, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بخصم مميز شقة استلام قريب فى التجمع الخامس

    Closer logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٥٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل مرحلة ايريس للبيع في سوان ليك

    Remax The Address logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٥٨٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضية للبيع في النرجس عمارات قرب مستشفي الجوي

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٦٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع – كمبوند وصال | أرضي بجاردن

    Better Estate Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٣٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري و اقساط على 4سنوات 215م بمقدم 20%

    Amlak akareya logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٨٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    20% بس و استلم و شطب و اسكن و البافي على 4 سنوات

    Amlak akareya logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٩١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع نصف تشطيب فى كمبوند هايد بارك التجمع

    Century for Project Management logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٦٠٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 150 م بتقسيم دجله شركه اليوسف للتطوير ال

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بحري موقع مميز ريسيل فوري اقل من ماركت

    Allocate Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في ستون ريزيدنس – التجمع

    Capital Lords Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه/للبيع/كابيتال جاردنز/المستقبل سيتي

    Home Destination logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٢٩٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ف مدينتى في B15 دور4 متشطب 3غ فوري فيو مفتوح

    Dk REAL ESTATE logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ١٠٠٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كود 460 شقه تمليك مستويين منيل الروضه 170 متر .

    Oscar logo image

    حي المنيل, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة جاهزة للبيع في كمبوند أدريس إيست- التجمع

    Abrag Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٤٣٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف فاضي للبيع بالمطبخ بالتجمع الخامس قرب التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع الجزيرة, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م واجهه خارجي في وان قطامية نصف تشطيب

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في جنوب الاكاديميه هـ في التجمع الاول

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع محمد حسين محمود, المنطقة ه, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 1,200,000 أو خصم كاش 50% !! ولوكيشن خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٧٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 146 م بتقسيم دجله شركه اليوسف للتطوير ا

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 20% و استلم فورا شقة 164م و الباقي بتسهيلات

    Amlak akareya logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٨٩٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٣٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بمقدم 5% و اقساط 7 سنوات 215م

    Amlak akareya logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٨٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بجاردن للبيع فى كمبوند هايد بارك سعر مميز

    Century for Project Management logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٧٥٬٣٧٦ جنيه/متر مربع