شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 1061

28,833 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ماونتن فيو التجمع 175م استلام فوري

    Aqar Share logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 3مليون فقط استلم شقتك فوري جاليريا مون فالي

    Elshams Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١٠٠٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس ومفروشه ومؤجره للبيع بمدينة بدر

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة داخل كمبوند المصراوية – استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    المصراوية, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٣٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – لقطة بالأندلس 1، التجمع الخامس

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مدينتي 116م فيووايدجاردنB14بجوارالخدمات

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١٥٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بحري صريح في قلب النرجس عمارات

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠١٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبه بالكامل ف نيو هليوبوليس بخصم50%

    Closer logo image

    الايا, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٥٬٧٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130متر سوبر لوكس للبيع بمدينة بدر الحي الاؤل

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع – شقة 180م في كمبوند زيزينيا

    Al Fanar Development and project management logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع في العاصمه استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بفيلات النرجس فيو جاردن التجمع

    EG.Estate logo image

    النرجس 5, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة سوبر لوكس في اللوتس الشمالي استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٠٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقة Ultra Super Lux للبيع في البنفسج عمارات

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمطبخ و التكييفات في كمبوند ذا سكوير

    Al Maz Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٥٣٬٦٠٠ جنيه

    شقة للبيع في قلب التجمع الأول – استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    الاشرفية, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥١٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع – التجمع الخامس الاندلس 6

    Al Fanar Development and project management logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جدا للبيع في ذا ادريس ايست بأقل سعر

    Elshams Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند فاميلي سيتي في التجمع الاول

    Al Maz Real Estate logo image

    فاميلى سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤١٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في سراي فوري متشطبة بالتكييفات والمطبخ

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٣٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة لقطة بالتجمع الأول – موقع استراتيجي

    Al Fanar Development and project management logo image

    محور العروبة, المنطقة أ, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م بأقل سعر للبيع في ذا ادريس ايست

    Elshams Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فوري في كابيتال جاردنز 190م متشطبة بالكامل

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الأندلس بسعر لقطه

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 230م في كمبوند عربيه في التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    عربية, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع