شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 1058

28,833 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف و 3حمام استلام فورى فى لاندمارك نص تشطيب

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٨٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    وفر 3مليون وامتلك شقتك كاملة المرافق بفيو لاندسكيب

    New Home for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    باعلي عائد و اقل سعر شقة في شيراتون بفيو جاردن

    New Home for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    220 متر طريق العبور ناصية تطل علي جنينة

    Finish Your Home logo image

    منتجع النخيل 1, طريق مصر إسماعيلية الصحراوي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضية للبيع في الرحاب مجموعه 129 قرب مول 1

    Al Maz Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده سكنيه او اداريه فى دجله فيو 200م بسعر لقطه

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في مونتي نابوليوني،مدينة المستقبل

    ERMA Real Estate logo image

    مونتي نابوليوني, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٤٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة سيادية مستقلة للبيع | قلب ميدان أحمد شوقي

    Harris Estates logo image

    موراي, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تكملت اقساط وجهه 3 غرف فيو مفتوح استلام سنه

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٦٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه154م 3غرف متشطبه التجمع الخامس قسط 10سPalmHills

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٥٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر ارخص شقة 4 غرف بجوار الجامعة الامريكية

    Smartex logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن متشطبه بالتكيفات جاهزه لسكن بتقسيط

    Merak Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 152م استلام فورى واجهه فى ريحانه افينيو

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف متشطب بمطبخ وتكيفات|السعر لفتره محدوده

    Merak Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٩١٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص تشطيب للبيع بالتجمع الاول المجاورة العاشرة

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع بريد التجمع الاول, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب للبيع في اللوتس الشمالية

    Better Estate Investment logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٢٨٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    باسعار زمان امتلك شقتك فى قلب شيراتون بفيو لاجونز

    New Home for Real Estate logo image

    الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٢٥٬٧٥٠ جنيه

    شقه للبيع نص تشطيب فى كمبوند الأشرفية

    Horizon Estate logo image

    الاشرفية, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري امتلك شقتك في شيراتون وخصم كاش مفاجاة

    New Home for Real Estate logo image

    الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري امتلك شقتك ف قلب شيراتون وخصم كاش مفاجاة

    New Home for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في الحي المتميز نص تشطيب

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اللوتس الجنوبية في التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع الترا سوبر لوكس اول سكن زهراء المعادي

    مجموعة نبيلة للتسويق والاستشارات العقارية logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع نص تشطيب بفيو لاندسكيب و متاح تقسيط

    New Home for Real Estate logo image

    الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – النرجس فيلات 1 – استلام فورى

    Al Fanar Development and project management logo image

    شارع بيرم التونسي, النرجس 1, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع