شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 1057

28,833 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة120 تصلح لجميع الاغراض سوبرلوكس سفير

    Oscar logo image

    شارع عثمان بن عفان, ميدان الاسماعيليه, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس أمام الكلوب هاوس – إدريس إيست

    Capital Lords Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى 3 غرف على حمام السباحه فى لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ١٩٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة/بيع/فيليت/نص تشطيب

    Home Destination logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٩٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن مفروشة للبيع في الرحاب قرب الخدمات

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع طلعت مصطفي, الرحاب المرحلة الثانية, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٧٠٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه فى دجله تاورز 156م بالجراج على حمام سباحه

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة/بيع/فيفث سكوير/كلوب هاوس

    Home Destination logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الرحاب مجموعه 51 قريبة من الخدمات

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع طلعت مصطفي, الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٥٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في المنطقة التاسعة – مدينة نصر

    Better Estate Investment logo image

    شارع الصواف, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل فيو حمام سباحه في دجله لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ١٩٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فوري للبيع برايم لوكشين في سوديك فيليت سعر خاص

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٦٢٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بيت الوطن الحي الأول استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬١١٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة أرضي 145متر + جاردن 105متر للبيع

    Al Fanar Development and project management logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٨٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فيو حمام سباحه في مدينه نصر ف لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ١٩٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه /للبيع/متشطبة/بلوم فيلدز/تيراسيس

    Home Destination logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٤٣٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمدينتي ارقي شقة تشطيبات خاصة ارضي بحديقة

    Eureka Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل 3 غرف فى قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ١٧٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل في مدينه نصرفي دجله لاند مارك 3غرف

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ١٩٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م واجهه فيو خارجي وبحري في وان قطامية

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه للبيع في كمبوند ماونتن فيو آي سيتي

    Capital Lords Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع 143 م في مدينتي تشطيبات راقية

    Eureka Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    1

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٠٬٥٥٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف تكمله اقساط|مطلوب 2 مليون+الاقساط

    Merak Real Estate logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالمطبخ بالاندلس 2/2 موازي لشارع التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

    2/2, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضيه للبيع في عمارات التطوير بالتجمع ال5

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع رقم 15, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٩ متر مربع

    ٢٦٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع 812 م في مدينتي تشطيبات راقية

    Eureka Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع