شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 1041

28,944 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى عمارات الظباط الماظه مصر الجديده

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    عمارات ضباط الماظة, شارع الثوره, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع على دائري المعادي استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦١٧٬٨٤٥ جنيه

    المراسم فيفث سكوير شقة متشطبة تشطيب راقي فوري

    La Costa For Real Estate logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٧٢٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمطبخ والتكييفات في جاليريا مون فالي

    Al Maz Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٥٢٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 160 متر بميدان الإسماعيلية مصر الجديدة

    Good Deals logo image

    ميدان الاسماعيليه, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 156م بالجراج في دجله تاورز مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - 3 غرف - بانوراما فيو - هايد بارك

    Coldwell Banker Wealth logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٥٧٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 240مستويين للبيع في مدينة نصر

    sherwoods property logo image

    مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز143م بتشطيب خاص دابل فيو علي جاردن وشارع في B6

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٦٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 144م استلام فورى فى لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٨٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضية للبيع بكمبوند دار مصر الأندلس التجمع ال5

    Al Maz Real Estate logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٦١٧٬٨٤٥ جنيه

    ريسيل لسرعة البيع شقه في فيفث سكوير

    La Costa For Real Estate logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٧٢٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري لقطه أقل من سعر السوق النص | بحري

    Coldwell Banker Wealth logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٥٧٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري لقطه متشطبه أقل من سعر السوق النص

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خلف السلاب المنطقه السادسه شقه سوبر لوكس للبيع \\\

    Art colorr logo image

    شارع صقليه, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    140م لقطه للبيع فورى بكمباوند دجله لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيش رفاهية قلب المعادي الجديدة الآن بشارع فلسطين

    Chances Real Estate logo image

    شارع فلسطين, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة سكنية بالتجمع كموبند تاچ سيتي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٩٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200م فندقيه امام كارفورى المعادى استلام فورى

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة160م راقية 3 غرف نوم | لافينير

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة بالتجمع شارع جمال عبدالناصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    محور جمال عبد الناصر, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٢٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه ريسيل في باتيو اورو بجاردن وفيو خيالي

    ERE Investments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع علي دائري المعادي امام نادي الصيد 3 غرف

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة للبيع ريسيل بأقل سعر لسرعه البيع

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في كريستال على دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع