شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 1034

28,944 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس أرضي مرتفع بحري + فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    لؤلؤة الاهرام, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ١٩٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق احجز وحدتك بالسعر الافتتاحي ب 50,000 فقط

    The Map Investments logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٣٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٦٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في ذا ادريس ايست سعر مميز

    Elshams Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الباتيو اورو شقة للبيع بسعر لقطة برايم لوكيشن

    La Costa For Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع – في النرجس عمارات | استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٨ متر مربع

    ٢٥٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 3 غرف بأقل مقدم و قسط ع 8 سنين ايزولا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ايسولا كواترو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع متميز تطل على مسطحات مائية بأقل سعر

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٣٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 120م مميزه وجه استلام فورى ريسيل فى لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةروف للبيع البنفسج عمارات التجمع الأول تراس فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نصف تشطيب باقل مقدم و اقل توتال استلام فوري

    Assets Real Estate Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 215م متشطبة بمقدم 5% - ووتر واي التجمع

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٩٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقه 140م اليفا كورنر بحري فيو داخلي 3br

    La Costa For Real Estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الباتيو أورو 2 شقة مساحة 200م بسعر لقطة التجمع

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالقرب من شارع التسعين بالتجمع الاول

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع جعفر بن ابي طالب, الياسمين 4, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع الشروق الاولي 190م اول دور فيو جاردن

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الاولي, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 250 م بسعر للقطه في بالم هيلز

    Rakar Investments logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة روف مبني 150 متر تشطيب سوبر لوكس فيو جاردن

    اشتري بيتك logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبه للبيع ريسيل / باتيو اوروا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٠٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف استلام فوري 10د للمطار بحري

    One Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٨ متر مربع

    ٩٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع الشروق الحي السابع 210م اول بلكونه فيو

    Smartex logo image

    شارع 100, المجاورة الثالثة, الحي السابع, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 183 م بالم هيلز التجمع

    Rakar Investments logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥١٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 187م استلام فوري متشطبة في المقصد ريزيدنس

    La Costa For Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٦٬٧٣٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في المقصد العاصمه الاداريه الجديده فوري

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٢٧٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف نص تشطيب للبيع بالياسمين 5 فيلات التجمع الأول

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع ليلي مراد, الياسمين 5, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى 3 غرف على حمام السباحه فى لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ١٩٬٦٧٢ جنيه/متر مربع